Kadın ve Moda

Asimetrik Etek Modelleri ve Şıklık

11.03.2016
Asimetrik Etek Modelleri ve Şıklık

Asimetrik etek modelleri ve şıklık konumuz içerisinde görebilecek olduğunuz örnekleri, çok sayıda model arasında seçtik ve sizlere sunduk.

Asimetrik etek modelleri arasında bizler de bir seçim yaptık ve en iyileri belirledik. Bu konuda herkesin farklı fikri olabileceğinin farkında olarak, kendi görüşlerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Galeri bitiminde bulabileceğiniz yorumlarımızda en iyiler ve en kötüler belirlenecek. Bu arada sizlere daha önce yayınlanmış ve ziyaretçilerimizin beğenisini kazanmış olan yazılarımızı da sunmak istiyoruz. Yırtmaçlı Etek Modelleri bunlardan birisi. Bunun yanı sıra diğer içeriklerimizden birisi de Etek Bluz Kombinasyon Modelleri Son olarak da önerebileceğimiz Kot Etek Kombinleri

Asimetrik etekler sizlerin de hem fikir olacağı gibi oldukça alımlılar. Bizler ise daha iyi görünen ve görünmeyenleri seçmek istedik. Son sıradaki model, altıncı sıradaki model ve on üç numaradaki model bizlerin favorileri oldu. En beğenmediğimiz ise on iki numaradaki siyah model oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.