Kadın ve Moda

Anneler Günü Hediye Önerileri 2014

Anneler Günü Hediye Önerileri 2014

Her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutladığımız anneler gününe çok az zaman kaldı. Ne hediye alsam veya ne yapsam diye düşünüyorsanız buyurun 2014 anneler günü hediye önerileri.

İlk İngiltere’de ortaya çıkan anneler günü uzun yıllardır ülkemizde de kutlanmaktadır. Maalesef tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok çocuk anneler gününü annesiz geçirmekte veya birçok anne yavrusunun acısıyla bu günü geçirmektedir.

Fakat her şeye rağmen devam eden hayatta anneler gününde hayatımızda bu özel kadınlar için özel hediyeler ararız. Tabi bütçemize göre elimizden geldiğince. Çünkü cennetin ayakları altına serildiği anneler için hiçbir hediye karşılamayacaktır.

2014 anneler günü hediyesi de oldukça fazla seçenek bulabilirsiniz. Fakat anneler günü hediyesi olarak düşündüğünüz bir şeyi anneniz için almanızı önerebiliriz. Çünkü genellikle bana göre yapılan hatalardan bir tanesi de eve alınan bir küçük ev aleti veya başka bir şey evin geneline ait. Her ne kadar anneler evine yuvasına kendini de adamış olsa anneler günü hediyelerini seçerken annenize ait olacak ve ihtiyacı olan bir şey almak daha hoş olur sanki.

Tabi burada annenizin yaşı da önemlidir. Örneğin imkanınız varsa ve gezmeyi seven bir anneniz de varsa onu ufak bir turla seyahate gönderebilirsiniz. Bu orta yaşın üzerinde bir anne ise kaplıca da çok hoşuna gidecektir tabi.

Aslında annenize hediye almak isterseniz dolabına bakabilirsiniz. Çünkü anneniz mutlaka bir fedakarlık yapmıştır ya eksik vardır ya da bir şeyler eskimiştir ama yenisini almamıştır.

Aslında anneler günü hediyeleri 2014 yılında da eskisi gibi küçük şeylerle mutlu etmek mümkün. Mesela ellerinizle yaptığınız bir pasta veya yemek yapabilirsiniz. Tabi sizin sevdikleriniz değil annenizin sevdiklerinden.

Yine imkanınız varsa annenize biraz değerli broş gibi takılar alabilirsiniz. Ya da farklılık isterseniz yılın annesi ödülü ya da bir plaket hazırlayabilirsiniz.

Üzerinde resimlerinizin bulunduğu yastıklarlar da yine annenizin çok hoşuna gidecek bir hediye seçeneği olabilir.

Anneler günü hediyelerini dediğimiz gibi çeşitlendirmek mümkün. Bunun için annelerinizi iyi tanımanız yeterli. Gönlünüzden kopan hediye bir öpücük de olsa anneniz için dünyanın en güzel anneler günü hediyesi olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. yağmur dedi ki:

  yazmış olduğunuz anneler günü hediye önerinizi çok beğendim.

 2. gül dedi ki:

  annesi olmayan ve ümidini yitirmiş olanlar sakın hayattan vazgeçmesin çünkü anneleriniz her zaman yanınızda eminim sizleri görüyorlardır kendinizi bırakmayıp hayatınıza devam edin.

 3. buket dedi ki:

  sadece bugün değil her gün bu anneler günü tekrarlanmalıdır. sakın unutmayın her gün hediye almasanız bile bir öpücük yeterli olacaktır annelerimize;

 4. türkan dedi ki:

  şimdiden bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum.

 5. aysema dedi ki:

  Anneler günü için yazmış olduğunuz yazı benim için önemli bir konu o yüzden sizin de fikriniz beni daha çok güçlendiriyor.

 6. buse dedi ki:

  anneler gününü heyecanla bekliyoruz.

 7. gülsüm dedi ki:

  beklenilen o gün geldi bu yılda anneler günü için özel sürprizlerle annelerimize hediye vermeyi bekliyoruz.

 8. zerrin dedi ki:

  anneler günü ile yazmış olduğunuz yazı çok hoşuma gitti.

 9. yeşim dedi ki:

  başka hangi deneyimleri yapabilirim.

Tüm Hakları Saklıdır.