Kadın ve Moda

Abiye Modelleri ve Fiyatları

Abiye Modelleri ve Fiyatları

Abiye modelleri ve fiyatları hakkındaki bu yazımızda sizlere en şık ve güzel abiye ürünleri sergilemek istiyoruz. Çok güzel abiyeler de olsa aralarında bi seçim yaparak, en güzel ve kötüleri belirlemek istiyoruz.

Abiye modelleri ve fiyatları yazımızın hem galeri bölümü hem de onun alt kısımındaki yorumladığımız bölüm bulunmaktadır. Bu yorum alanında, galerimizde yer almakta olan abiye elbise modelleri içerisinden seçim yaparak, en güzel ve kötüleri seçeceğiz. Tabi ki güzeller ve şık bulmadıklarımız bizim güzellik anlayışımıza göre seçileceği için sizlerle aramızda farklı fikirler olacaktır. Detaylı bir şekilde hazırlanmış olan konumuza geçmeden hemen öncesinde, başka yazılarımızdan da alıntıları sizlere sunmak istedik. Bu yazılardaki konu başlıklarına tıkladığınız, o konu hakkında detaylı bilgilere, kendi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kısa abiyeler ve fiyatları için  Kısa Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Uzun abiyeler ve fiyatları Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Abiye tulumlar Abiye Tulum Modelleri

Abiye çantalar Abiye Çanta Modelleri

Abiye saçlar Abiye Saç Modelleri

Abiyeler Fiyatları ve Değerlendirme

Abiyeler, fiyatları ve değerlendirme yazımızda sizlere detaylı bir içerik sunmaya gayret edeceğiz. Öncelikle sizlere en güzeller şeklinde seçmiş olduğumuz iki modeli yorumlayacağız. Ardından da hoşumuza gitmeyen iki modelden söz edeceğiz. Daha sonrasında abiye fiyatları konusunda söyleyeceklerimiz olacak. En çok hoşumuza giden abiye elbise modellerinden birisi (tahmin etmiş olduğunuzu düşünüyoruz) resimler alanında on sekiz numaralı ürün. Bu abiye ile ilgili olarak hem farklı ve kendine has hem de çok estetik yorumunu yapmak, yanlış olmayacaktır. Yirmi üç numaralı kısa abiye elbise ise bizim en fazla hoşumuza giden diğer model oldu. Bu arada kısa ya da uzun abiye elbise modelleri şeklinde ayrım yapmadık. Gelelim, hoşumuza gitmeyenlere. Galerinin altıncı sırasındaki model, perde kumaşından yapılmış gibi. Son dönemde çok fazla gördüğünüz bu tarz elbiseler, bizce pek hoş değil. Öteki sevmediğimiz ise on numaralı ürün. Bu ürün gereksiz abartılı diye düşünüyoruz. Hem leopar desen hem de dar olan bu elbisenin daha ihtişamlı olması gerekirdi. Bizce gereksiz abartılı olmuş. Abiye fiyatları konusunda ise sizlere genel olarak bir ortalama vermekten ziyade, galerimizdeki abiye ürünlerin ortalamasını vermek istiyoruz. Buna göre 150 tl ile 400 tl arasında değişen fiyatlardaki bu elbiseler biraz pahalı. Altı da üstü de var tabi ama biz genel fiyat ortalamasını vermek istedik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. seçil dedi ki:

    mrb

Tüm Hakları Saklıdır.