Kadın ve Moda

2016 Saç Modası

2016 Saç Modası

2016 saç modası dendiği zaman akla gelen modellerden bir galeri oluşturduk ve içerisine de mümkün olduğunca her stilde saç örneğini eklemeye gayret ettik.

2016 saç modası için seçilen örnekler arasında; kısa saç modelleri, uzun saç modelleri, topuz saç modelleri, dalgalı saç modelleri gibi çok farklı tarzlarda modeller yer aldı. Diğerlerine nazaran daha fazla dikkat çektiğini düşündüğümüz modelleri, galeri altında yorumlayacağız ve hangileri olduklarını, sıra numaralarına göre listeleyeceğiz.Bunun yanında ise başka yazılarımızdan da  başlıkları sizlere sıralamak isteriz. Bu başlıklara tıklayarak o konulardaki yorumları ve saç modellerini de görebilirsiniz.

Açık Saç Modelleri Yarım Topuz Saç Modelleri

Saç Stilleri Kadın Renkli Saç Modelleri

Saç modası 2016 sezonunda yukarıda görmüş olduğunuz modellerden oluşmaktadır. Bu modeller dışında da stiller mevcut ancak ağırlıklı olarak bu modeller olduğundan, galeride yer vermek istedik. Peki, bu şık modeller arasında, diğerlerinden daha ön plana çıkan ve şık duran modeller hangileri. Biz kendimize göre bir liste yaptık. Altıncı sıradaki gri saç modeleri gerçekten oldukça hoş. Renk konusunda radikal görünebilir ancak biz sadece modele bakarak, galerinin en iyisi bile diyebiliriz. On üç numaradaki doğal günlük 2016 saç modası ise gerçekten çok hoş bir görüntü sunuyor. Bu modeli de listemize aldık. On iki numaralı saç modeli de bize değişik ve şık geldi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar