Kadın ve Moda

2015 Ayakkabı Modası

01.09.2015

2015 ayakkabı modası ne durumda acaba? şeklinde bir sorunun cevabını vermek için çok sayıda ayakkabı modelini karşınıza çıkarmaya karar verdik. Burada seçim yaparken dikkat ettiğimiz en önemli kıstaslardan birisi sıkça tercih edilmeleri oldu.

2015 ayakkabı modası başlığında sizlere hem yerli hem de yabancı moda dünyasında öne çıkanları paylaşmak istedik. Aşağıda çok sayıda moda ayakkabı arasından, size uygun olanın olduğunu düşünüyoruz. Renk seçiminde de model seçimi kadar zorlandığımızı söyleyebiliriz. Her ne kadar hem renk hem de model olarak sık tercih edilenlerden bir derleme yapsak da aralara farklı modelleri de serpiştirdiğimizi söyleyebiliriz.

2015 Ayakkabı Modasında Öne Çıkanlar

2015 ayakkabı modasında öne çıkanlar genel olarak topuklu ayakkabılar arasından seçilmiştir. Diğer ayakkabılardan açıkçası çok da fazla moda olan ayakkabılar başlığında kendilerine yer bulamadı. Galerimizdeki şık ayakkabı modellerine geçmeden hemen önce sizlere bazı link paylaşımları yapmak istiyoruz. Dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz bu konu linkleri, çok sayıda bayan ayakkabı modelini barındırmaktadır. 2015 Abiye Ayakkabı Modelleri bu konunun yanı sıra sizlere önerebileceğimiz diğer konumuz da Ayakkabı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Ayakkabı Modası 2015’te Ne Renk

Ayakkabı Modası 2015 senesinde daha çok fuşya ve pembe tonları üzerinde yoğunlaşmış durumda. Ancak çok keskin bir çizgiden söz etmek de mümkün değil, aslında. Siyah beyaz olarak kombine edilmiş olan renkte moda ayakkabılar da çok sayıda üretilmiş ve tercih edilmiş durumda.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.