Kadın ve Moda

2014 İlkbahar Yaz Manikür Trendleri

19.02.2014
2014 İlkbahar Yaz Manikür Trendleri

2014 ilkbahar yaz manikür trendleri ile yeni sezonda tırnaklarınızı şenlendirmeye ne dersiniz? 2014 ilkbahar yaz manikür modasında yok yok.

Tabi yok yok derken bolca farklılık var 2014 ilkbahar yaz tırnaklarında.

Gelin hep beraber öne çıkan 2014 ilkbahar yaz manikür trendlerine şöyle bir göz atalım.

2014 ilkbahar yaz manikür trendleri 1: doğal tırnaklar

2014 ilkbahar yaz makyaj modasını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Güzellik ve bakımda da her şeyde olduğu gibi bütünlük önemlidir. Makyaj modasında doğal makyaj daha doğrusu makyajsız güzellik etkisini tırnaklarda da gösteriyor. Doğal ojesiz tırnaklar ya da ojesiz çıkmam diyenler için çok açık sarı, açık süt beyazı ya da ten rengiyle bütünleşen ojeleri tercih etmenizi öneririz. Özellikle yaz aylarında sahil kenarı için uygun bir tercih olacaktır.

2014 ilkbahar yaz manikür trendleri 2: Parlak ojeler

Tabi mevsim doğanın canlandığı havanın ısındığı hareketli bir mevsim bu canlılık 2014 tırnak modasına da yansıyor. Bu canlılığa tırnaklarınız turuncu, yeşil, kırmızı, lacivert ve siyah da eşlik edebilir. 2014 oje renklerinden bu renkleri özellikle yaz aylarında çok göreceksiniz.

2014 ilkbahar yaz manikür trendleri 3: Tırnaklarda ay etkisi

2014 ilkbahar yaz manikür trendlerinde tırnağınızı tek renk değil de sade bir şekilde iki farklı renkle en şık ve modaya uygun hale getirebilirsiniz. Bunun için ayın hilal halini aşağıda paylaştığımız modellerde olduğu gibi kullanabilirsiniz.

2014 ilkbahar yaz manikür trendleri 4: çizgili tırnaklar

Bu trendde yine uyumlu veya zıt iki renk ojeyi kullanarak tırnağınızın ortasından diklemesine ya da yanlamasına, ortası olması da şart değil herhangi bir yerinden bir çizgi geçirin.

2014 ilkbahar yaz manikür trendleri 5: Tırnaklarınızda sanat yaratmaya ne dersiniz?

Galiba hanımların 2014 ilkbahar yaz manikür modasında en çok dikkatini çekecek modellere geldik. Burada göz desenleri, çiçekler böcekler ne yapabiliyorsanız var. Geçtiğimiz yıllarda başlayan tırnaklardaki desenler bu sezon artık sanatsal bir şölene dönüşmüş adeta. Ama en çok dikkat çeken ise uzun tırnaklar üzerindeki gözler. Bununla bütün gözler tırnaklarınızda olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. bengü dedi ki:

  karışık tonlarda ki ojeleri hiç beğenmedim.

 2. umut dedi ki:

  sade olan oje modelleri daha şık ve gösterişli olmuş.

 3. umut dedi ki:

  çok şık olmakla birlikte gösterişli ilkbahar yaz manikür modellerini çok beğendim.

 4. atiye dedi ki:

  1. resimdeki açık tonlu oje manikürünü çok beğendim.

Tüm Hakları Saklıdır.