Kadın ve Moda

Sarı Saç Renkleri

23.09.2019

Sarı saç renkleri arasından biz seçim yaparken oldukça zorlandık. Bakalım sizler de bizler kadar zorlanıp, kararsız kalabilecek misiniz.

Sarı saç renkleri, ton farkı, stil farklı, model farkı şeklinde değişim gösterebiliyor. Bununla ilgili detaylı örnekleri de aşağıdaki resim galerisinde bulabileceksiniz. Ondan sonra ise bizim en güzel bulduğumuz 2 adet modeli sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aynı zamanda en az güzel bulduğumuz iki model de yine sayfanın sonunda sizler için yorumlanacak. Bunlardan hemen önce ise belki göz atarsınız diye bazı yazılarımızdan başlıklar paylaşacağız. Linkli olan bu konu başlıklarını sıralıyoruz ve arkasından da sarı renkli saçlar galerisi ile yorumlarımız gelecek.

En Güzel Saç Renkleri

Kahve Saç Renkleri

Ombre Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

Başlıklar

Sarı Saç Renk Tonları

Sarı saç renk tonları arasından bizler seçim yaptık ve en güzel ile en az güzel olan modelleri belirledik. Bu, bizim tarafımızdan yapılan bir değerlendirme ve mutlaka farklı görüşte olan ziyaretçilerimiz olacaktır. Sarı renkli saç seçimimizde ilk sırada galeride 6 numara olan sarı renk yer alıyor. Bu renk için biraz gölgeli de denebilir ve gerçekten şık ve hareketli bir görüntüye sahip. İkinci sırada ise sondan 5. olan model bulunuyor. Şimdi ise sırada en az beğendiğimiz ve en az güzel bulduğumuz sarı saç renkleri yer alıyor. İlk sırada, galeride sondan dördüncü olan model bulunuyor. Belki de bu kişinin yüzüne pek yakışmamıştır, bu renk. Ancak biz pek estetik bulmadık. Diğer beğenmediğimiz ise 18. sıradaki model. Bu modeli de pek beğenmedik ama neden beğenmediğimizin nedenini söylemek zor. Renk tonu bakımından itici bir model diyebiliriz.

Kahve Uçları Sarı Saç Modelleri

Kahve renginin sıcak yansımaları sayesinde bir çok kadın tarafından tercih verilebilecek bir renktir. Kahve saçların uçları sarı olması son zamanların oldukça trend modellerinden biridir. Saçı dalgalı ve hacimli göstermesinin yanı sıra saça katı ışıltı sayesinde canlı bir görünüm kazandırır.

Kahve Uçları Sarı Saç Rengi

Kahve uçları sarı olarak kullanım isteyen kadınlar için hareket, keskin katlarda ışıklar, doğal açık tonlu parıltılar, daha yumuşak renk kırma, uzun yada kısa saçlarda bıraktığı farklı bir görünümle kişiye ayrı bir hava katar. Açıldı verdiğim her modelin yakışacak olan bu renkler sayesinde istediğiniz farklı ve benzersiz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sadece bir saç rengi yerine havalı bir saça tercihim bu yönde olabilir.

[haber id=”42986″]

Bebek Sarısı Saç Rengi Modelleri

Bebek sarısı saç rengi modelleri nde yumuşacık görünen, sarının en layık tonlarından biri olan bu sezon yeniden yükselişe geçen bir modeldir. Bu saç renginde saç stili daha belirgin olarak ortaya çıkıyor. Özellikle de örgüler, dağınık topuzlar saçlar koyu renk olduğunda neredeyse görünmezken bu saç renginde tüm saç modelleri daha fazla belirgin olarak ortaya çıkıyor ve saç modelleri daha fazlaön planda yer alıyor.

Bebek Sarısı Saçı

Bu saç rengi parlak bir görüntü vererek çarpıcı ve yoğun renkler sunması sayesinde Işıl Işıl görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Özellikle de beyaz tenli iseniz kesinlikle bu saç rengini denemeniz önerilir. Bebek sarısı saç renginin açık tonunu elde ettiğinizde saç renginin parlaklığından gözleri kamaştırıcı bir izlenim verebilirsiniz.

[haber id=”44898″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Songul ozsoy dedi ki:

    Kumralım ve bna sarı renk tonlarından hangisi yakısır sizce

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar