Kadın ve Moda

2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri

07.06.2014
2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri

Bayanların belki en çok sevdiği örgü işidir patik modelleri. Örmesini de severler patiğin giymesini de. Hep en iyi patik giymek için en güzel patik modellerinin örneklerini bulmaya çalışırlar. Haliyle bizde bu bayanlara 2014 en güzel patik modelleri ve örneklerini araştırarak bir araya getirmeye çalıştık.

Mavimenekse.com sitemizde bir çok patik örnekleri yazısı bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Yine daha önceki yazdığımız patik modelleri yazılarımızın linkini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz ki bu patik resimlerine kolaylıkla ulaşabilesiniz.

Patik deyince eskiler gelir aklımıza fakat günümüzde bile hala patik ören ve giyen çok bayan var. Özellikle ilçelerde köylerde patik kullanımı oldukça fazla. Çünkü patik günlük kullanımız rahat olan bir örgü türüdür.

Patik yapılışı da kolay olduğu için yaygın olarak kullanımı devam etmektedir. Sitemizde çocuklarınız için oldukça şirin ve güzel Kız Bebek Örgü Patik Örnekleri yazımıza ve Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri yazımıza bakarak farklı patik modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Yine Bebek Patik Örnekleri yazımızdan da bebeğinize çok şirin bir patik örneği seçebilirsiniz. Kendiniz için bu yazımızın patik resimleri ve daha önce yazdığımız Bayan Patik Örnekleri 2014 yazımızdan kendinize de muhteşem patikler seçerek örebilirsiniz.

2014 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri

Örgü işi ile uğraşan, basit örgüler örerek geçimini sağlayan bir çok bayan var. Klasik patik örneklerinden kendine göre modern patik modelleri tasarlayıp satışını yapan bir çok bayan var. Bizde bu saygı değer bayanlar hanımlar için farklı patik modellerini bir araya getirdik. Paylaşmış olduğumuz bu kolay patik örneklerinden esinlenerek, tasarımını değiştirerek, renklerinde değişiklikler yaparak ve aklınızdaki patik modelini uygulayarak amaçladığınız patiği örebilirsiniz.

Patik modelleri yapılışında bir çok farklı aksesuar ile patiğinizi güzelleştirebilirsiniz. Bocuk kullanarak boncuklu patik örnekleri, düğme kullanarak düğmeli patik örnekleri, renkler de değişiklik yaparak renkli patik modelleri oluşturabilirsiniz.

Yazımızın sonunda daha önceki paylaşmış olduğumuz patik modelleri yazılarımızın linklerini paylaşıyoruz. Buralardan da en güzel patik modellerine ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. tuğçe28 dedi ki:

    patik modelleri o kadar güzel ki ben de örmesini bilsem örerim vallahi;

  2. hülya dedi ki:

    birbirinden güzel örgü modelleri bulunuyor galeriniz de çok beğendim.

Tüm Hakları Saklıdır.