Kadın ve Moda

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri ve Modelleri

26.02.2019
Dantel Havlu Kenarı Örnekleri ve Modelleri

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri Ve Modelleri

Havlu kenarı örnekleri artık çeyizlerin olmazsa olmazları arasına girdi.

Herkesin elinden geldiği ölçüde anneler kızlarına, babaanneler torunlarına, teyzeler ve halalar bir el emeği göz nuru hatıra bırakmak isterler. İşte bunlardan bir tanesi de havlu kenarı örnekleridir. Havlu kenar örnekleri oldukça farklı şekil ve desenlerde yapılabilir. Ayrıca oldukça şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Yine misafirlerimiz geldiğinde hemen dolaptan havlu kenarı olan bir havlu çıkarırız. Sanki misafirimize verdiğimiz değeri önemi gösterircesine. Tabi ki misafirlerimiz de havlu kenarlarımızı gördüğünde muhtemelen güzelliğinden ve nasıl yaptığımızdan bahsetmek, örnek almak isteyeceklerdir. 

Birbirinden Şık Örnekler

Kimileri havlu kenarına sevdiğinin ve kendinin baş harflerini yazarak sanki aşkını ilan eder. Kimileri geleceğe bırakacak bir hatıra gibi özenle ilmek ilmek dokur havlu kenarını. Her ne şekilde olursa olsun, oldukça değerli, el emeği ve göz nuru eşyalarımız arasında yer alır. Bazen kendimiz dahi kullanmaktan çekinsek de aslında emeğimizin karşılığını almalı ve bu güzelim eserleri gerek banyolarımızda gerek mutfaklarımızda gerekse tuvaletlerimizde sergilemeliyiz.

Kimileri ise bir kazanç kapısı yapıp evine katkı sağlar havlu kenarıyla. Fakat hepsinde bir el emeği göz nuru vardır. Bu sebeple oldukça ilgi görmektedir. Elinden bu tip işler gelmeyen kişiler de kendisinin ya da oğlunun ve kızının çeyizlerine koymak adına satın alır. Kadınların pek çoğu için oldukça ideal bir para kazanma yolu olduğu da bir gerçektir.

Her şeyde olduğu gibi havlularına da şıklık katmaya çalı

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri Ve Modellerişan bayanlar havlu kenarları ile banyolarına mutfaklarına ayrı bir hava bir hoşluk getirmeyi başardılar. Genel olarak banyonun ya da mutfağın dekorasyonuna uyumlu renklerde havlular seçerek, havlu kenarlarını da yine uyumlu renkler ve desenlerden yana kullanarak muhteşem bir görünüm oluşturmakla beraber, evlerinde şıklığı yakalamışlardır.

Gerek banyolarıyla gerek mutfaklarıyla olsun uyumlu havlu kenarı örneklerini kendi yaratıcılıklarıyla birleştirerek farklı türde desenleriyle iplerle malzemelerle havlu kenarı örnekleri oluşturdular. Böylece bir gelenek haline gelen kenarlı havlularla yeni nesil modernliği harmanlamışlardır.

Herkes yeteneğine ve zevkine göre dantel havlu kenarları, iğne oyası havlu kenarları, kurdele işi havlu kenarları, boncuklu havlu kenarları gibi daha birçok çeşitte havlu kenarı çeşitleri mevcut. Sizde bu örneklere bakarak, yapılış şekillerini inceleyerek geleneklerinizi hiç kaybetmeden aynı modernliği kendi evinizde yakalayabilirsiniz.

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri Ve Modelleri

Sadece kullanılan malzeme ve örme şeklinde değil iplerin renkleri uyumu ayrı bir güzellik katar havlu kenarlarına. Farklı hayvan desenleri, çiçek motifli havlu kenarları vazgeçilmezler arasındadır. Birbirinden şık modeller arasından karar vermek oldukça zor fakat, kendiniz ya da bir başkasına hediye etmek için yapıyorsanız en başta evinizde kullanacağınız alana göre bir renk ve model seçimi yapmanız en ideal olanıdır. Böylece hem kendi evinize hem de hediye edeceğiniz kişinin evine ayrı bir şıklık katabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. güller dedi ki:

  çeyizime koymak için dantel havlu kenarı yaptırmayı düşünüyorumda yazınıda paylaştığınız dantel havlu kenarlarını nereden satın alabilirim ve ya yaptırabilirim

 2. beren dedi ki:

  dantel havlu kenarını siz mi yapıyorsunuz

 3. evcil12 dedi ki:

  çeyizim için artık dantel havlu kenarı örnekleri aramaya başladım sitenizde ki dantel havlu kenarı örneklerinize bayıldım nasıl sipariş verebilirim

 4. ayça dedi ki:

  havlu kenarlarınıza bayıldım hemen bir kaç beğendiğim havlu kenarı örneğini yaptırmayı düşünüyoryum teşekkürederim örnekler için

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar