Kadın ve Moda

2013 2014 maşalı saç modelleri

23.08.2013
2013 2014 maşalı saç modelleri

Bu yazımızda farklı modeller paylaşarak 2013 2014 maşalı saç modellerine yer verdik.

Maşalı saç modelleri birçok bayanın severek kullandığı saç modellerinden bir tanesidir. Eskiden sadece kuaförlerde yapılan ve genellikle düğün, davet ve mezuniyet gibi özel zamanlarda kullanılan maşalı saç modelleri artık günlük hayatta birçok farklı modelle rahatça kullanılabiliyor.

Bakımlı hanımlar, genç kızların artık evlerinde maşa bulunduruyor ve rahatlıkla kullanabiliyor. Son yıllarda günlük şıklıkta ortaya çıkan maşalı saç modelleri yine yerini alıyor. 2013 2014 maşalı saç modelleri yine kullanımını artırarak devam ediyor.

Bayanlar 2013 2014 maşalı saç modellerine yeni yılın yaklaşmasıyla farklılıklara hazırlıklı olmakta fayda var. Oldukça havalı görünen 2013 2014 maşalı saç modellerinden hem günlük hem de özel kullanım için örnekler paylaşmaya çalıştık.

Maşalı saç modellerini açık bırakabileceğiniz gibi atkuyruğu veya topuz modelleri de yapabilirsiniz. Ya da maşaladığınız saçlarını birkaç gün kullanıp bir gün topuz bir gün açık bırakıp farklı şekillerde kullanabilirsiniz

Maşalı saç modellerini yaparken daha uzun süre dayanabilmesini istiyorsanız jöle, saç spreyi gibi ürünlerle maşalamadan önce kullanarak sabitleyebilirsiniz.

Maşalı saç modellerini yaparken dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Maşa saçı yıpratan bir işlemdir. Eğer maşalı saç modellerini sıklıkla kullanacaksanız kaliteli maşa, kaliteli şekillendirici ürünler kullanmanızı ve saç bakımınızı doğru ve düzenli yapmanızı öneririz.

2013 2014 maşalı saç modellerini paylaştığımız bu yazımızdaki modelleri şimdiden kullanmaya başlayacağınıza eminiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. özge dedi ki:

  Özellikle dağınık maşalı saç modelleri çok hoş duruyor. dağınık maşalı saç modellerinin yapılışı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 2. emine1 dedi ki:

  maşalı topuz modelleri her şekilde çok yakışıyo ama tercihim dağınık maşalı saç modelinden yana… tavsiye ederim

 3. sude dedi ki:

  maşalı saç modellerinden dağınık topuz modellerini çok beğendim. maşalı dağınık topuz modellerini kuaförüme gösterim yaptırmayı düşünüyorum . teşekkürler

 4. naşide dedi ki:

  maşalı saç modellerinin hepsi çok güzel. özellikle kısa saçtaki maşalı saç modelleri çok hoş duruyor.

 5. necla dedi ki:

  maşalı saç modelleri yazınız çok faydalı emeğinize sağlık

 6. vildan dedi ki:

  maşalı saçlara bayıldım çok güzeller yaaa

 7. mehtap dedi ki:

  maşalı saç modellerinin kalıcı olması için ne yapmalıyım

 8. gülsüm dedi ki:

  kalın maşalı saç yapımı nasıl oluyor. kalın maşalı saç modelinin kalıcılığı ne kadar

 9. aynur dedi ki:

  maşalı saçlar kızların vazgeçilmezidir. ama herkese yakışmaz işte yüz tipine ve saç tipine göre değişir yinede maşalı saçlar kesinlikle bayanları daha güzel gösteriyor.

 10. şule dedi ki:

  maşalı saç modellerini paylaşıyorsunuz fakat nasıl yapıldığını paylaşmıyorsunuz. yapıyorum uğraşıyorum maşalı saçları görünce ma hiç böyle resimlerdeki gibi olmuyor. hep çok kolay deniliyor ama olmuyor

 11. mügeergü dedi ki:

  saçlarıma maşa yapıyorum ama çok fazla durmuyo saçımı boyatmamdan mı kaynaklanıyor kızlar.

 12. nermin dedi ki:

  maşalı saçları seviyorum da maşa yapmak ayrı bir dert ya 🙁

Tüm Hakları Saklıdır.