• Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2014  Sonbahar ve kış aylarında soğuktan korunmak için kullandığımız aksesuarların en başında gelen bere modelleri bu yıl soğukların erken gelmesi ile birlikte kullanılmaya başlandı. Bere tercihi yapılırken birkaç noktaya dikkat etmeliyiz.

  Bere modelleri tercihinde ilk dikkat etmemiz gereken nokta tabii ki yılın modasına uygun tercihler yapmaktır. Tercih edeceğiniz bere modelleri yılın modasına uygun olmasının yanı sıra sizi soğuktan koruyarak olası bir hastalığa yakalanmanızı önlemelidir. Onun için bere modelleri başınızı ve kulaklarınızı kapatacak şekilde olmalıdır.

  2014 yılı yaklaşırken vitrinlerde birbirinden farklı tasarımlarda ve renklerde bere modelleri yerini almış durumda. Vitrinlerde çocuklarınıza birbirinden eğlenceli ve değişik motiflerde bere modelleri bulmanız mümkündür.

  Ayrıca bayanlara özel değişik tarzlara hitap eden bere modelleri de birbirinden farklı modelleri ile bayanların moda anlayışına uygun bir biçimde yansıtılmıştır.

  Bu bere modelleri ise çizgili bere modelleri, desenli bere modelleri, boncuklu bere modelleri, spor bere modelleri, kombin bere modelleri, pullu bere modelleri, broş modelleri, Selanik tarzı bere modelleri, çiçekli bere modelleri, klasik bere modelleri, düğmeli bere modelleri, ponponlu bere modelleri gibi birbirinden güzel tarzlarda birçok bere modellerini elbiselerinize rahatlıkla kombin yaparak şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  Erkek bere modelleri ise çizgili bere modelleri, yamalı bere modelleri, düz bere modelleri, spor bere modelleri, kulaklıklı bere modelleri, kombine bere modelleri, şapkalı bere modelleri, sokak stili bere modelleri, düğmeli bere modelleri gibi birçok değişik tasarımları ile siz erkeklere oldukça fazla seçenek sunuyor.

  Yukarıda saydığımız bere modellerini örmek tabii ki kolay değildir. Her değişik tarzda bere modelinin örülüşü farklıdır. Özellikle düz ve klasik bere modellerinin dışındaki aksesuarlı bere modelleri örülüşü ve yapılışı bilgi, emek ve sabır gerektirmektedir.

  Siz bayanlar kendinize, çocuklarınıza veya eşinize bere örmek istiyorsanız en kolay bere modeli olan klasik motifler içeren bere modelleri örebilirsiniz. Örmüş olduğunuz sade bere modellerine düğme, boncuk, ponpon ve yama gibi ilaveler yaparak çok değişik tarzlarda ve gösterişli bere modelleri yapabilirsiniz.

  Bere modelleri örülüşü için dikkate alacağınız noktalardan biride berenin yanında olmazsa olmazlardan bir noktada eldiven ve atkı modelleridir. Eldiven modelleri ve atkınızın modeli bere modeli ile uyum içerisinde olması sizi çok daha gösterişli bir hale getirecektir.

  Sizler için hazırlamış olduğumuz bere modelleri örnekleri ve yapılışı 2014 görsel galerimizde birçok çeşit bere modelleri bulabilir ve ilham alarak kendi bere modellerinizi örebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  uzun elbiseler 2017
  Uzun Elbise Modelleri 2017
  en güzel kırmızı elbise modelleri 2017
  Kırmızı Elbise Modelleri 2017
  mavimenekse.com kadın sitesi
  Kadın Sitesi Mavimenekse.com ve İçerikler
  yeni kısa saç modası
  Kısa Saç Modası Kesim Modelleri
 • 12 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. sonbahar ve kış aylarında soğuktan korunmak için kullandığımız aksesuarların en başında gelen bere modelleri şık tasarımı ile bizleri adete büyüledi acaba yaz ayları da kullanabileceğimiz bere modelleri de var mıdır.

  2. bere modelleriniz çok güzeller.

  3. bayan bere modelleri o kadar güzel ki hepsinden olmasını isterdim. renkleri örnek motifleri muhteşem.

  4. yaa ne muhteşem bere örnekleri bunlar insan bakmakla kalmayıp bir de bu saatte dışarı çıkıp bere modellerini bakmaya gideceğiz hatta beğendiğim modellerin resmini çektim bir kaç tane alabilirim çünkü ben bere modellerini değiştirmeyi çok seviyorum.

  5. mavi üzerinde süsü olan bere modeli çok güzel bu bere modeli acaba yazın da kullanılabilir mi.

  6. 2014 bayan örgü modelleri için sade hoş pembe renkli bere modeli arıyordum sonunda buldum.

  7. kahve renkli ponponlu atkı ve bere modeli çok güzel çantası ile fiyatını öğrenmek istiyorum.

  8. ve birde kırmızı ponponu ile göz kamaştıran bere modelinin fiyatını öğrenmek istiyorum.

  9. 2013 bayan örgü modeli siyah beyaz renkte olan bere modeli de hoşmuş.

  10. ilk resimdeki bayan atkı ve berenin fiyatını öğrenmek istiyorum.

  11. örgü bere modellerinin yapılışları hakkında da bilgi vermeniz mümkün mü?

  12. bayanlar için çok şık modeller ve bir o kadar da bir çok modeller bulabilirsiniz.

  Yorum Yapmak İster misiniz?