Kadın ve Moda

Yağmurlu Hava Kombinleri

09.11.2019
Yağmurlu Hava Kombinleri

Yağmurlu hava kombinleri arasında her kıyafet parçasını bir arada kullanabilirsiniz. Önemli olan her kombinde olduğu gibi doğru parçaları bir araya getirebilmektir. Ayrıca tabii her mevsimin kendine özgü parçalarını doğru ve yerinde kullanarak, kendi yorumunuzu tarzınıza yansıtarak, stil sahibi olabilirsiniz. Özellikle yağmurlu günlerde, şık bir şapka kombini ile daha tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Ama tabii ki şapka seçiminizi, hem mevsime hem de kıyafet kombininize uyumlu bir tercih olmasına özen göstermeniz gerekir. Yağmurlu günlere, hem ilkbahar mevsiminde hem de sonbahar-kış mevsiminde karşımıza çıkar.

2020 Yağmurlu Hava Kombini

Tabii ilkbahar mevsiminde havanın sıcak etkisi ile trençkot kombinleri ve yağmurluklarınızı öne çıkarabilirsiniz. Ama sonbahar ve özellikle kış mevsimi içindeki yağışlı günlerde, tabii sert havanın etkisinden dolayı kaban ve bot-çizme kombinlerini tercih etmeniz gerekir. Su geçirmez bir bot ya da çizme ile hoş bir kombin elde edebilirsiniz.

Görünümünüze ise biraz şıklık ve hoşluk katmak adına, şapka kombini ile farklı bir görsellik sunabilirsiniz. Yağmurlu hava kombinleri bu nedenle, çok yönlü parçaları bir arada doğru kullanmanızla ilgilidir. Bot, çizme, kaban, deri mont ve şapka gibi aksesuarları bir arada, renk uyumunu ve genel kombin etkisini göz önüne alarak kombin yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Yağmurlu Hava Kombini 2020

Başlıklar

Yağmurlu Hava Kombini Erkek

Yağmurlu hava kombini erkek trendleri, bot ve kaban uyumu ile öne çıkar. Su geçirmez bir bot ve şık bir kaban ile hoş bir kombin elde edebilirsiniz. Erkek kombin seçeneği adımında, çok yönlü kıyafet olmadığından dolayı, kaban seçiminizi ve genel görünümünüzdeki renk uyumuna dikkat etmenizi öneririz. Şık bir kaban seçimi, size olduğunuzdan daha çekici bir görünüm sunar. Bu nedenle kaban ve bot seçiminizi iyi bir şekilde seçmenizi tavsiye ediyoruz.

2020 Erkek Yağmurlu Hava Kombinleri

Kahverengi bir kaban ile taba renginde bir bot ile hem spor hem de şık bir görselliğe sahip olabilirsiniz. Kahverengi kabanınızla, lacivert, siyah, yeşil gibi her ton renginde pantolon ve bluz kombini yapmanızda olasıdır.

[haber id=”47141″]

Yağmurlu Havada Etek Giyilir Mi

Yağmurlu havada etek kombini de yapabilirsiniz. Yağışlı günlerde, hem ilkbahar hem de sonbahar mevsimine özgü doğru parçaları bir araya getirerek, şık etek kombini elde etmeniz mümkündür. Kış mevsiminde, kısa mini eteğinizle şık bir bot ya da çizme kombini yapabilir ve çorap ahengi ile daha hoş görünebilirsiniz. Üzerinize alacağınız bir kaban ve şapka ile de kombini tamamlayabilirsiniz.

Yağmurlu Hava Kombini 2019

İlkbaharın sıcak etkili havalarında, yağmurlu hava kombinleri listenizde tabii ki etek kombinleri de yer alabilir. Eteğinizle hoş bir trençkotu kombin yapabilir ve bot ya da spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. İlkbahar döneminde daha ince kumaş eteklerinizi, trençkotlar ile kombinleyebilirsiniz. Ama kış mevsiminde, birbirinden özel renklere sahip; kadife, saten, deri gibi farklı türlere sahip kumaş ya da örme eteklerinizi, renkli çoraplar ile kombinleyebilir ve şıklığınızla göz doldurabilirsiniz. Sonbahar ve kış mevsiminin öne çıkan trendleri arasında; çorap çizme ve bot kombinleri, çorap etek kombinleri ve tabii ki şapka kombinleri yer alır.

[haber id=”47139″]

Yağmurlu Havada Elbise Giyilir Mi

Yağmurlu havada elbise kombini de etek kombinleri gibi şık kombinler arasında yer alır. Yağışlı günlerde tabii ki elbise ve etek kombinlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Hoş bir şapka seçimi ile kombini daha şık bir görselliğe de ulaştırmanız olasıdır. Önemli olan doğru parçaları bir arada kullanarak kombin yapmanız. Renkli desenli elbisenizle, içinde bulunan herhangi bir renkte çorap ile kombin yapabilir ve bot ya da çizme ile tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde kıyafetinizin genel etkili renklerine göre, şapka aksesuarı ile şıklığınızı daha da öne taşıyabilirsiniz.
Kısa elbiselerinizle şık bir çizme ve çorap kombini yapabilirsiniz.

Yağmurlu Hava Kombini

Uzun elbiselerinizle dilerseniz bot kombini yapabilir ve uzun bir palto ya da kaban ile tamamlayabilirsiniz. Uzun elbiselerinizle kısa kabanlar da hoş bir görünüm sunar. Ama özellikle kısa elbise ve eteklerinizle uzun palto-kaban kombini yapmanızı öneririz. Böylece daha şık bir görünümüne kavuşabilirsiniz. Yağışlı ve sert bir havada kalın çoraplar ve tabii ki uzun çizmeler hoş bir tercih olur. Uzun kabanlar ise şıklığınıza şıklık katar.

[haber id=”47140″]

Yağmurlu Havada Kot Ceket Giyilir Mi

Yağmurlu havada kot ceket kombini tabii ki yapılabilir. Ama özellikle ilkbahar döneminde daha uzun süreli bir kullanım sahiptir. Fakat sonbahar döneminin ilk günlerinde yoğunluklu bir şekilde kullanabilirsiniz, ilerleyen dönemlerde havanın sertliği kullanmanıza müsaade etmeyebilir. Özellikle ilkbahar mevsiminde, mavi Jean ve kot ceket, spor ayakkabı kombinleri yazın habercisi görünümü ile size hoş bir görünüm sunar. Kot ceket kombinleri, siyah kot ceket ya da mavi kot gibi farklı kombinler oluşturulabilir.

Siyah Jean pantolonunuzla tamamlayacağınız, siyah kot ceketiniz hoş bir uyum yakalar. Aynı şekilde mavi Jean ile de mavi kot ceketiniz daha şık bir görünüme sahip olacaktır. Tabii mavi kot ceketinizi farklı renkler ile de bir arada kullanabilirsiniz. Ama siyah Jean ile tabii ki kullanılamaz.

Kot ceket kombinleri, ilkbahar ve sonbahar mevsimine göre farklılık gösterebilir. Sonbahar mevsiminde, siyah kot ceketleri tercih edebilir, ilkbahar da ise mavi kot ceket kombinlerine yönelebilirsiniz. Tabii ki sonbaharın ilk günlerinde mavi kot ceketler de kullanılabilir. Her iki ihtimalde de doğru parçaları, renk uyumlarına göre bir araya getirebilmeniz gerekir.

[haber id=”47138″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar