Kadın ve Moda

Mini Şort Modelleri ile Yaz Geldi

21.05.2016
Mini Şort Modelleri ile Yaz Geldi

Mini şort modelleri ve yaz ayrılmaz bir parça gibi. Bu konu hakkında ise en güzel mini şortlar, galerimizde yer almaktadır.

Mini şort modelleri için özel bir şekilde seçilen çok sayıda örnek model, değişik stillerde olup, hemen alt tarafta sergilenmektedir. Bu modelleri seçerken hem stil hem de renk açısından farklılık olsun istedik. Aynı zamanda estetik görünüşe de dikkat ettik. Buna rağmen aralarından bazılarının, diğerleri ile kıyaslandığında çok daha güzel durduğunu düşündüğümüz için bir eleme yapmak istedik. Yazlık bayan mini şortlarının ne denli şık olduğu ortada ama yine de en azından fikir olması açısından bu modelleri seçerek, sizlerle paylaşacağız.

On bir numaradaki modeli, çok iyi bulduklarımız listesine aldık ve çok beğendik. Bu model gerçekten yazlık mini şortlar arasında kendisini hissettiriyor. Buna duruma benzer şekilde, diğerlerinden ayrılan öteki model ise beş numaradaki bej model diyebiliriz. Bu mini şortun hem stilini hem de renk tonunu oldukça beğendik. On üç numaradaki fosforlu model ise tek başına olmasa da kombinle beraber güzel bir görüntüyü ortaya çıkarmış. Hareketli ve canlı renkler, yaza yakışmış. Sizlerin fikirleri de bizler için çok önemli. Bu sebepten, yorum alanlarımıza en güzel bulduğunuz mini şort örneklerini yazmanızı rica ediyoruz. Bunun dışında ise sizlere diğer şort modellerinden bazı konularımızın başlıklarını sıralayacağız. Mutlaka görmeniz gerekiyor.

Kot Şort Modelleri Farklılığı

Yüksek Bel Şort Modelleri Farkı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.