Kadın ve Moda

Uzun Saç Kesimleri

24.10.2020
Uzun Saç Kesimleri

Uzun saç kesimleri bazen çok şık bazen de oldukça sıradan olabiliyor. Sizler için hazırlanan içeriğimizde en şık modelleri sunmaya özen gösterdik. Galerimizdeki modeller çok şık ve özel olarak seçilmiş olsa da onların aralarında da bir eleme yaparak, en güzel bulduklarımızı belirleyeceğiz. Diğerlerine göre görseller arasındaki en kötü bulduklarımızı da söyleyeceğiz. Bu yorumları da görsellerin hemen altında bulabilirsiniz.

Başlıklar

Uzun saç kesim modelleri ve isimleri

Uzun saç kesimleri konusunda sizler için seçilmiş olan onlarca örnek modeli sergileyeceğiz. Bu modeller özel bir biçimde seçildi ve çeşitlilik sağlanmaya çalışıldı. Buna karşın, her zaman çok daha güzel ve onun kadar güzel olmayan uzun saç kesimi modelleri vardır. İki adet en güzel iki adet de en kötü bulduğumuz örneği sizler için belirleyip, sayfa sonunda yorumlayacağız. Önce uzun saç kesimi görselleri, arkasından ise yorumlarımız gelecek. Bir kaç yazımızdan da bazı konu başlıklarını sunalım, belki görmek isteyebilirsiniz.

Bu şık saçlara da bakabilirsiniz Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Şık modelleri görmek için Düz Saç Kesimi Modelleri

Diğer dalgalı saçlar Dalgalı Saç Kesim Modelleri

Karışık saç kesim modelleri için Saç Kesim Modelleri

Karışık olarak dalgalı saçlar Dalgalı Saç Kesim Modelleri

Uzun Saç Kesim Modelleri

Uzun saç kesim modelleri için en beğendiğimiz örnek kesimleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu değerlendirme içerisinde saçları dalgalı uzun saç kesim modelleriuzun düz saç kesim modelleri ya da abiye uzun saç kesim modelleri gibi bir ayrımla belirlemeyeceğiz. Kendi stilinde en güzel olduğunu düşündüklerimizi ve bu galeride diğerlerine nazaran en kötü olduklarını düşündüklerimizi paylaşacağız. Galerimizin on sekizinci sırasındaki uzun saç kesimi modelini çok beğendik ve iki favorimizden ilki olarak, bu modeli belirledik. Gayet şık ve estetik duruyor. İkinci favorimiz ise sondan dördüncü sıradaki model. Bu modelin albenisi oldukça yüksek ve kendisini gösteriyor. Bunlar arasında beğenmediğimiz ilk model, dördüncü sıradaki oldu. Bu model çok sade ve sıradan geldi. 17 numara için de söyleyeceklerimiz farklı olmayacak ve bu model için de sıradan sözünü kullanabiliriz. Sizlerin de favorilerinizi paylaşabilecek olduğunuz yorumlar alanımız, sayfanın aşağısında yer almaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar