Kadın ve Moda

Siyah Dantelli Elbise Kombinleri

16.10.2019
Siyah Dantelli Elbise Kombinleri

Siyah dantelli elbise kombinleri adımında, kusursuz bir kombin elde etmek için, elbisenizin tüm detaylarına dikkat etmeniz gerekir. Elbisenin, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarla ile renk ve uyum açısından bir bütünü oluşturmalıdır. Ayrıca saç modelinizle de elbisenizin şıklığını tamamlayabilirsiniz. Tabii özel günlerinizde her detaya daha hassas yaklaşmanız önemlidir. Ama günlük hayatınızda, dantelli elbise kombini yapmak isterseniz daha sade çizgilere sahip bir kombin yapmanızı öneriyoruz. Bu adımda saçlarınız da dalgalı olabilir ama doğal bir bütünlük sağlamalıdır. Aynı şekilde ayakkabı ve çantanızda renkli nüanslar tercih edebilirsiniz, ama günlük hayatınızda ince topuklu yerine, kalın topuklu ayakkabı veya bot, çizme gibi spor tarza hitap eden parçalara yer verebilirsiniz.

Siyah Dantelli Elbise Kombini

Siyah dantelli elbiselerinizi kombin yaparken, gündüz ve gece kombini olarak düşünebilirsiniz. Aynı zamanda, özel günleriniz ile günlük hayatınızda farklı detayları öne çıkararak, şıklık çizginizi buna göre belirleyebilirsiniz. Siyah dantelli elbiseler her ne kadar akla öncelikle, klasik bir tarzı getirse de spor tarza hitap eden günlük kullanım için uygun elbise modellerinin olduğunu da söyleyebiliriz.

2020 Siyah Dantelli Elbise ile Kombinler

Başlıklar

Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Siyah dantelli elbise kombinleri seçiminizde, ayakkabı tercihinizi sade bir siyah ayakkabıdan yana kullanabilir ya da mavi, kırmızı, bordo gibi renkli ama mat tonlara sahip bir ayakkabı modeli tercih edebilirsiniz. Kış mevsiminde, kısa elbiselerinizle renkli çizmeler ile hoş bir kombin yapabilirsiniz. İlkbahar ve yaz mevsiminde ise kalın topuklu renkli spor ayakkabılarınızla kombin yapılabilir.

Siyah Dantelli Elbise ile Kombinler 2020

Günlük hayatınızda tercih edeceğiniz, siyah dantelli elbise kombinleri tabii özel günlere nazaran daha spor tarza sahip olacağı için, kombin açısından geniş düşünebilirsiniz. Ama özel davet ya da özel bir gününüzde, tabii ki ince topuklu bir ayakkabı ile siyah dantelli elbisenizi kombin yapmanızı öneriyoruz. Ama yine de ince topuklu ayakkabınızı, mavi ve kırmızı tonlarında tercih edebilirsiniz. Takı ve çanta gibi aksesuarlar ile de kombini bütünleyebilirsiniz. Siyah dantelli elbise altına, her tarz ayakkabı ve renk tercih edilebilir. Ama katılacağınız ortama ve tabii ki elbise modelinize göre, renk gibi kombin detayları değişebilir.

[haber id=”46206″]

Siyah Dantelli Elbise Nasıl Kombinlenir

Siyah dantelli elbise kombinleri; gece ve gündüz kombinleri şeklinde değerlendirebilirsiniz. Ya da günlük hayatınızda ve özel günleriniz için farklı kulvarda dikkate alabilirsiniz. Siyah dantelli elbiseler, dantelin elbiseye kattığı hareketin etkisi ile genel olarak haraketli ve ahenkli elbiselerdir. Bu nedenle dikkat etmeniz gereken noktalar; günlük hayatınızda, daha sade parçalar ile siyah dantelli elbisenizi kombin yapmanız gerektiğidir. Özel günlerde ise dilediğiniz gibi şık ve abartı detaylara yer verebilirsiniz. Ama tabii renk uyumu ve şıklı çizgisini aşmamak için genel uyuma dikkat etmenizi öneriyoruz.

2019 Siyah Dantelli Elbise ile Kombinler

Siyah dantelli uzun elbiseler, kısa elbiseler ya da dar kesim ve bol kesim gibi daha sayısız farklı tasarıma sahip, siyah dantelli elbise modelleri bulunur. Uzun kol, kolsuz, ince askılı, kalın askılı ve V yaka, yüksek yaka, straplez yaka, bisiklet yaka gibi yaka ve kol parçalarında da değişik özellikleri içerir. Bu nedenle kombin adımında, bunları göz önüne almanız gerekir. Ama en önemlisi siyah dantelli elbisenizi, sadece siyah renkler ile kombin yapma düşüncesine kapılmamanız gerektiğidir. Siyah dantelli elbiseler, zıt renkler ile özellikle kırmızı, mor ve mavi gibi renlerin mat tonları ile oldukça hoş ve tarz bir görünüm sunar.

Siyah Dantelli Elbise ile Kombinler 2019

Bu nedenle şık ve tarz bir kombin elde etmek için, zıt renklerin uyumundan yararlanmanızı öneriyoruz. Takılarınızı da buna göre, abartıya kaçmadan, renkli olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca mevsimsel parçalarda da; mont, çizme, bot, şapka gibi aynı noktalara dikkat edebilirsiniz.

[haber id=”46205″]

Dantelli Elbiseye Uygun Saç Modelleri

Dantelli elbiseye uygun saç modelleri neler olabilir? Öncelikle belirtmek isteriz ki günlük hayatınızda tarzınıza göre, her saç modeli ile dantelli elbisenizi tabii ki kombin yapabilir ve stilinizi yansıtabilirsiniz. Ama özel gününüzde ya da özel bir davette, farklı bir çizgiye sahip olmak istiyorsanız, tabii ki farklı ve hoş bir saç modeli ile dantelin zarafetini öne çıkarabilirsiniz. Örneğin; dantelli elbiseler dantelin hareketinden dolayı hoş ve ahenkli bir yapıya sahiptir, bu nedenle onu tamamlayacak şekilde; örgülü saç modelleri ve dalgalı, bukleli saç modellerini deneyebilirsiniz.

Dantelli elbiseye uygun saç modelleri; dalgalı saç modelleri, bukleli saçlar, örgülü saç modelleri gibi romantik saç modelleri, özel günlerde daha gizemli ve romantik bir hava kazanmanıza yardımcı olacaktır. Tabii düz saçlar ile de kombin yapabilirsiniz. Ama örgülü ve dalgalı saçlar ile özel günlerde daha hoş bir etki bırakacağınızı söyleyebiliriz. Kalın dalgalı saçlarınızı, dilediğiniz şekilde sağ-sol tarafa getirebilir ve genel görünümünüzü çekici kılabilirsiniz.

Aynı şekilde örgü modelleri ile saçlarınızı yarım toplayabilir ya da örgü topuz modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ya da sadece elbisenizin dantelli zarafetini öne çıkarmak istiyorsanız, saçlarınızı geri plana atmak için, balerin topuz modellerinden birini deneyebilirsiniz. Yani dantelli elbisenize uyumlu saç modelini, nasıl görünmek istediğinize göre karar verebilirsiniz. Romantik ve çekici görünmek istiyorsanız, örgülü ve kalın dalgalı saç modellerini denemenizi önerebiliriz. Ama birazda olsa spor tarza hitap etmek istiyorsanız, daha doğal saç modellerini deneyebilirsiniz.

[haber id=”46207″]

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar