Kadın ve Moda

Şelale Örgü Saç Yapılışı Modelleri Resimli Anlatım

Şelale Örgü Saç Yapılışı Modelleri Resimli Anlatım

Şelale örgü saç yapılışı modelleri resimli anlatım, yazımız içerisinde ayrıntılı bir biçimde yer almaktadır. Resimli anlatımlı yapılışı için seçilmiş olan bu modeller arasında da bir seçim yapılarak, en güzel şelale örgü saçlar değerlendirilecek. Yazımızın sonunda üç tane modeli seçerek, en güzeller olarak belirleyeceğiz.

Şelale örgü saç yapılışı modelleri resimli anlatım için seçtiğimi modeller hemen alt taraftaki resimli görsellerde anlatılmaktadır. Bu örnek modellerin her biri ayrı bir şıklığa sahip olsa da biz yine de bunların arasında da eleme yapmak istiyoruz. 3 adet modeli en favori olarak seçeceğiz ve bu modelleri yazımızın hemen sonunda yorumlayacağız. Hem galeri hem de yorum bölümümüze geçmeden birkaç tane yazımızı sizlere göstermek istedik. Konu başlıklarına tıklayarak, yazılar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Pratik örgülü saç nasıl yapılır konusu için Pratik Kolay Örgü Saç Modelleri Yapılışı

Katlı saçlar Katlı Saç Modelleri Örnek Resimleri

Uzun saçlarda moda kesimler Uzun Saç Kesimleri

Bunlar da düz saç kesimi Düz Saç Kesimi Modelleri

Örgülü topuzlar ve yapılışları Örgülü Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı

Dalgalı uzun saçlar için trendler Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Başlıklar

Şelale Saç Örgüsü Yorumumuz

Şelale saç örgüsü yorumumuzda sizler için bir favori analizi yapmak istiyoruz. Üç tane modelin, ötekilerle karşılaştırıldığında ne kadar önce olduğu hakkında değerlendirme yapacağız. Bu üç adet favori modelimiz, bizim tarafımızdan belirlenen modeller olması nedeniyle, sizin seçimlerinizden daha farklı olması kaçınılmazdır. Bu nedenle sizden ricamız, bizim gibi bir değerlendirme yaparak, konumuzun sonundaki yorumlar bölümünde, bu değerlendirmenizi paylaşmanız. Şimdi şelale örgü saç modeli için en güzelleri yorumlayalım. Bu arada stil ayrımı yapmayacağız. Örneğin; Fransız şelale saç örgüsü modelleri gibi. Galerimiz içerisinde sondan altıncı olan şelale saç örgüsü modelini en iyi üç modelden birisi olarak seçiyoruz. Bu modelle ilgili olarak çok hoş olduğu rahatlıkla söylenebilir. Sıralamada on bir numara olan at kuyruğu şeklindeki saç örgüsü modeli de oldukça özgün ve şık duruyor. Bu saç örgüsü de en iyilerimiz arasında girdi. Son olarak da on altı numaralı saç modeli için oldukça güzel şeyler söylemek mümkün.

Mısır Örgüsü Yapımı

Okul sıralarından, düğün salonlarına kadar uzanan saç örgüleri son yıllarda en çok rağbeti mısır örgüsünde görüyor. Henüz Afrika’lardan gelen örgü bu rağbete uğramamışken bizde nasıl mısır örgüsü yapılır sizin için öğrendik. Öncelikle öreceğiniz saçı ikiye ayırıyorsunuz. Bunları da ikişer tutama ayırdıktan sonra, sağ elinizdeki saçı soldan bir parçayla, soldakini sağdan parçayla birleştirerek aşağı doğru örgünüzü tamamlıyorsunuz. İster sıkı, ister dağınık isterse toplu her modeli bir yerinden yakalayacak olduğunuz mısır örgünüzü güle güle kullanın.

Mısır Örgüsü Yapımı

Bütün örgü modelleri gibi mısır örgüsünü de düz saça uygulamak hayat kurtarıcıdır. Yumuşaklık, parlaklık ve örgü sonrası elektriklenmeyi engellemek içinse örgüye başlamadan saç bakım yağı uygulamak işinizi kolaylaştırır.

[haber id=”47837″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar