Kadın ve Moda

Platin Sarısı Balyaj

31.07.2019
Platin Sarısı Balyaj

Çok çarpıcı ve de çok dikkat çekici olan platin sarı tonlar da ki saçlar. Kabul etmeliyiz ki çoğu kadın ara sıra da olsa bu saç renk tonunun büyüsüne güzelliğine kapılarak, deneme denememek konusun da kararsız kalıyorlar. Biz de bu kararsız kalanlar için bir deneyenin bir daha vazgeçemediği ve denemek isteyenlerin de boya işlemleri sebebi ile kararsız kaldığı platin sarısı saç renk tonu en çarpıcı hallerini de deneyebilirsiniz ve platin sarısı balyaj da en sevilen seçimler arasında.

En Güzel Platin Sarısı Balyaj Modeli

İçerisin de soğuk renk tonları bulundurduğun da bunun için çoğunluk ile kışın daha çok tercih edilmektedir. Solgun renk tonu olduğu için yoğun makyaj da gerektirir. Fakat bence yazın da, kışın da kullanılacak bir saç renk tonu olmaktadır platin sarısı renk tonu.

Platin Sarısı Balyaj Modeli Yeni

Başlıklar

Platin Sarısı Şekilleri

Platin sarı saç renk tonunun long bob denilen uzun bob saç kesimi ile uyumu kesinlik ile tartışılmaması gerekir.
Doğal saç renk tonunun sarı olmasa bile platin sarısını her zaman tercih edebilirsiniz. Hatta bu platin sarısı saç renk tonunun son zamanlar da daha da trend hale gelmiştir. 80 li seneler de ve 90’larda popüler olmuş olan koyu renk tonun da kaş ve de platin sarı renk tonu saç trendi geri dönmüştür.

2019 Platin Sarısı Balyaj Modeli

Özellik ile de su dalgası saç modeli ile beraber olan platin sarı renk tonu bir harika görünmektedir. Saçlarınız da uzun ise bir de platin sarı renk tonların da ise türlü türlü örgü modelleri ile karlar kraliçesi görünümüne de bürünmüş olursun.

Platin Sarısı Balyaj Modeli 2019

Tabii bu arada da bir de platin sarı renk tonunun balyaj ve röfle hali vardır. Platin sarı renk tonu içeren röfle ve de balyaj ile saçların da harika ışıltılar elde etmiş olursun işlem sonrası.

Platin sarı renk tonu saçlarınız da biraz daha orijinal bir de tarz elde etmeniz renk için de beyaz renk tonu ışıltılar da denemelisiniz.

Ayrıca da platin sarı saç renk tonu daha açık ve de gri renk tonuna dönük versiyonu olan ve de inci yansıma şeklin de platin sarı renk tonuna da bir şans vermeniz gerekmektedir.

Platin sarı renk tonu saç renk tonu küllü yansımalara sahip renk tonuna ne diceksiniz. İçin de bulunan küllü saç renk tonu da yansımaları ile de çok havalı bir görünüm vermektedir. Bu tür görünümlere L’Oréal Paris Excellence Crème Açık Küllü Sarı renk tonunda ki numaraya de ulaşırsınız. L’Oréal Paris Excellence Crème de artık boyama işlemi ve de sonrasın da da kullanılacak bir şampuan markası vardır. PH dengeli olan boya sonrası da bakım şampuanı budur. Bu şampuanı ve de 3 aşamalı bakımı ile birlikte Excellence Crème bize göre bence kesinlik ile bir sonra ki tercihiniz olması gerekmektedir.

Platin Sarısı Balyaj Modeli

Koyu diplerini nasıl kapatabilirsiniz?

Sarı saç renk tonlarına sahip olanların da en başlıca nedenlerinden biri de saçları uzadıkça ile de ortaya çıkan koyu dipler sorunu var. Özellik ile de koyu renklerden sonra da sarı saç renk tonuna geçiş yapanların yaşadığı en büyük sorundur, bu koyu dipleri 3 saniye için de kapatılabileceğini biliyor muydunuz? L’Oréal Paris Magic Retouch sarı saç renk tonları için de koyu saç diplerini kapatıcı sprey ile de çok çabuk koyu saç diplerini kapatabilirsiniz ve de anın da kusursuz görünüme kavuşabilirsiniz.

[haber id=”42156″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar