Kadın ve Moda

Platin Sarı Saç Rengi için Öneriler

31.07.2019
Platin Sarı Saç Rengi için Öneriler

Platin sarı renk tonu elde etmek isteyen kadınlar eğer doğal sarışın değil iseniz platin sarısı rengi elde etmek sizler için zorlu bir süreç anlamına gelmektedir. Özellik ile de saçları güçsüz zayıf olan kadınlar saç renk tonu açma işlemi uygulaması sonucu yıpranma ile birlikte yanma gibi sorunlar da meydana gelir. Bu sebeple de platin sarısı saç renk tonu elde etmek için çok özenli ve detaylı bir şekil de uygulamaları gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İşin ehli kuaförler bile zayıf saçları açma işlemi sırasın da yakabiliyorlar.

Yeni Platin Sarısı Saça Öneriler

Bu nedenlerden dolayı ev de platin sarısı saç renk tonu yapmaya çalışmak riskli bir iştir ancak başarılı olursanız hoş sonuçlar elde edersiniz. Sarı saç renk tonları iddialı ve çekici bir saç renk tonudur. Platin sarı saç rengi için öneriler dikkatlice göz atmanız gerek bu rengi kullanmaya karar verdiyseniz. Sarışın rengin tercih sebebi hoş bir görünüm yakalamak istemektir.

Yeni Platin Sarısı Saça Öneriler 2019

Başlıklar

Platin Küllü Kristal Nasıl Elde Ediliyor

Platin küllü kristal saç renk tonu eğer doğal sarışın değil iseniz saçın renk tonu ve tipine bağlı olarak tek bir uygulama da elde etmek mümkün olmadığından dolayı ve bunun için bir profesyonelden yardım alınması gerek. Sarı ve açık saç renk tonları açmak çok kolaydır o sebeple ev de bu saç renk tonunu deneyebilirsiniz.

2019 Platin Sarısı Saça Öneriler

Kuaföre gidecek vaktim yok ev de hazır saç boyaları ile bu rengi elde edebilirim diyor iseniz. Platin küllü kristal renk tonu, sarı saçlara uygulanmadan öncesin de hazır losyonlar ile saç renk tonu açma işlemi yapılması gerekmektedir. Renk açıcı losyon kullanmadan platin sarısı saç renk tonu elde etmek imkansız olmaktadır.

2019 Platin Sarısı Saça Öneriler

Platin Küllü Kristal Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Beyaz tene sahip ya da açık buğday tenli kadınlara çok yakışan platin küllü kristal saç renk tonu, ten renk tonunun yanı sıra en çok yeşil ve mavi gibi açık göz renklerine yakışmaktadır. Koyu ten renk tonuna sahip olanlar bu muhteşem saç renk tonuna kullanmak istiyorlar ise ten rengini solgun göstermemesi için görünümüne altın yansımalar katmayı denemeliler.

Platin Sarı Saç Elde Etmenin Püf Noktaları

Platin sarı saç renklerine sahip olabilmeniz için mutlaka saç açma yöntemi uygulanması gerekir. Saç açma uygulaması yapılmadan önce platin renk tonu saç elde etmek mümkün olamaz.

Platin Sarısı Saça Öneriler

Saç açı yöntemi muhakkak saç uçları ile diplere doğru uygulanması gerekir.

Saçta açma yönteminden kaynaklanan farklılıkları önlenebilmesi için saç açıcı yöntemi aynı anda ve hızlıca tüm saça uygulanıyor.

Saç açma yöntemi doğal saç renk tonu üzerin de daha başarılı olur.

Saç Rengi Platin Sarısını Elde Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Saç açıcı yöntemi kullanırken olabildiğince hızlı sürmeniz gerekir. Aksi halin de ise ilk ve son boyama yaptığınız yerler de renk farkları olur.

Saç açma yöntemin de sonra saçlarımız kızıl ve bakır ton renk tonları alabilir, almış ise bunun anlamı renk açma yöntemi başarılı olmamış olur. O zaman da platin sarısı saç renk tonu için açma yöntemi tekrardan yapmanız gerekir. Saç açma yöntemin de sonra mutlaka saçınız çiğ yumurta sarısı görünümün de olması gerekir ki böylece uygulanan küllü sarı renk tonun da sonra platin sarı renk tonu elde edersiniz. Saçları açma yöntemin de sonra saçlar da yıpranma olur hassasiyet ve de zayıfladı ise tekrar ikinci bir açma işlemini yaparsanız saçlarınız iyice yıpranır diye düşünüyor iseniz uzman bir kuaförden destek almanız saçlarınızın sağlığı için daha yerin de bir karar olur.

[haber id=”42156″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar