Kadın ve Moda

Platin Saç Kimlere Yakışır

27.09.2019
Platin Saç Kimlere Yakışır

Platin sarısı; elmas, gümüş gibi tonları içerir. Ayrıca küllü platin sarısı, buz sarısı, beyaz yakın, sıcak platin sarısı gibi farklı tonlarda platin sarısı saçları içeriğine dahildir. Ombre ya da röfle gibi saç teknikleri ile soğuk-sıcak platin saç renkleri bir arada rahatlıkla kullanılabilir. Canlı ve çarpıcı tona sahip platin sarısı, hayranları tarafından her zaman ilgi odağıdır. Platin sarısı; şehir yaşamının ve modern kadınların ilgiyle tercih ettiği bir saç rengidir.

Platin Saç Rengi Kimlere Yakışır Yeni

Platin rengine hayran olan sayısız kadına rastlayabiliriz. Tabii bu noktada ten renginize uyumlu olup olmadığı önemlidir. Platin saç renkleri, özellikle açık ten rengine yakışır. Ayrıca platin sarısının farklı renk tonları da bulunur. Örneğin; gümüş tonları, gri, beyaz, elmas ve sarıya yakın sıcak tonları da vardır.

2019 Platin Saç Rengi Kimlere Yakışır

Parlak ve çarpıcı tonları ile açık tenli kadınlara çok yakışan, platin rengi, farklı tonları ile buğday tenli kadınlara da yakışacaktır. Ama buğday tenli iseniz, özellikle sıcak tonlara sahip bir platin sarısı kullanmanızı öneririz. Modern şehrin trend saç renklerinden biri olan platin sarısı, bob saç stili ile bir arada kullanıldığında ise oldukça havalı görünmeniz kaçınılmaz. Platin saçlarınızı özellikle, bob saç stili ile kulak hizasında kullanabilirsiniz.

2019 Platin Saç Kimlere Yakışır

Platin Saç Kimlere Yakışır?

Platin saç renkleri açık beyaza yakın bir tondur. Bu nedenle diğer açık tonlar gibi açık tenlerde harika bir görünüm sunar. Cilt tonunuz, kumral-buğday arası ise platin tonlarının daha sıcak tonlarını deneyebilirsiniz. Böylece ten renginize, daha çok yakışan bir platin saç rengine sahip olabilirsiniz.

Platin Saç Rengi Kimlere Yakışır 2019

Saçları koyu olanlar için özellikle, platin saç rengini evde boyamak yerine; profesyonel bir yardım almalarını tavsiye ediyoruz. Saç renginizi açmanız gerektiği için, ilk defa uyguluyorsanız, güzel sonuçlar elde edemeyebilirsiniz. Bu nedenle yardım almanız dikkate değerdir. Açık saç rengine saçlara sahip olanlar ise dilerlerse evlerinde boyama işlemini yapabilirler.

En Dikkat Çekici Platin Saçlar: Kısa Bob Stili

Evet platin sarısı tonları, en çarpıcı görünümüne; bob saç stili saçlarda kavuşur. Her iki trend uygulama bir arada düşünüldüğünde dahi etkileyici olacağını düşünürsek, görsel olarak da oldukça çekici görünmenizi sağlayacaktır. Ten renginiz açık tonlarda ise, yeni bir tarz arıyorsanız, hiç düşünmeden; bob stili kesim yapacağınız saçlarınıza, platin sarısı tonlarını uygulayabilirsiniz. Platin saç renkleri ile bob stili saçlarınıza, ayrıca ombre ya da röfle gibi uygulamalarda yapabilirsiniz.

Platin Saç Rengi Kimlere Yakışır

Uzun Saçlara Platin Renkler

Özellikle kısa saçlarda, çarpıcı bir görünüm sunsa da tabii ki, uzun saçlarda da platin tonları etkileyici bir görünüme ulaşabilir. Ama doğru teknikler ile uygulanması önemlidir. Uzun saçlara sahipseniz, platin saç renkleri ile birden farklı platin sarısını bir arada kullanabilir ve soğuk-sıcak etkisi yaratabilirsiniz. Birden farklı platin tonlarını bir arada kullanmak için, ombre ve röfle saç tekniklerinden yararlanabilirsiniz.

[haber id=”45273″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.