Kadın ve Moda

Örgü Bebek Battaniye Modelleri

22.10.2013
Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Sizlerle bu yazımızda bizler için en güzel en değerli varlıklarımız için en güzel örgü bebek battaniye modellerini bir araya getirmeye çalıştık.

Minik savunmasız yavrularımızın ister yaz ister kış olsun her zaman ihtiyaç duyduğu gereçlerden bir tanesidir bebek battaniyeleri. Bu yüzden anneler, babaanne ve anneanneler içinde oldukça önemlidir farklı örgü bebek battaniye modelleri bulup örmek.

Sizlerle birçok farklı bebek battaniyesi örneğini bir araya toplayarak bir katalog oluşturmak istedik. Daha önce en güzel örgü bebek battaniye modelleri ve bebek örgü battaniye modelleri ve yapılışı başlıklı yazılarımızda da farklı örneklere yer vermiştik.

Bu yazımızda da yine bulabildiğimiz gözümüze çarpan tığ işi bebek battaniye modelleri veya diğer örgü bebek battaniyesi örneklerini ekledik.

Eminiz ki birçok bayan paylaştığımız bu örgü bebek battaniye modellerini çok beğenerek kendi küçük bebekleri için örmeye hazırlanacaklardır.

Paylaştığımız örgü bebek battaniyelerinden de göreceğiniz gibi hanımların ufak dokunuşlarıyla ne kadar farklı ve şık ürünler ortaya çıkıyor. Özellikle kontrast renklerin kullanıldığı örgü bebek battaniyesi modelleri hanımların bebeklerindeki sade şıklığı ortaya koyarak minik yavrularına elleri ile hazırladıkları battaniyelerde sıcacık tutma fırsatını veriyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. müjde dedi ki:

  bebek battaniye modellerinin hepsi tığ işi mi şiş ile örülen yok mu

 2. Nurcan dedi ki:

  gerçekten sizleri önemsiyorum çalışmalarınıza bayıldım çok değişik ve tasarımlar bulmuşsunuz öz güveninizden dolayı kutluyorum hep de bütün bebeklere özel örgü bebek battaniye modelleri koymuşsunuz tebrik ederim.

 3. habibe dedi ki:

  ayy bu bebek battaniyesi modellerine bayıldım çok farklılar

 4. zeliha dedi ki:

  bebek örgü battaniye modellerinizi beğendim bende bebek örgü battaniyesi örmeye başlayacam yardımcı olur musunuz.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar