Kadın ve Moda

Nişan Ayakkabısı

Nişan Ayakkabısı

Nişan ayakkabısı modelleri, her stilde en şık tasarımlarla sizlerle buluşuyor. Konumuz içerisinde aynı zamanda en güzeller seçimi de yapılacak.

Nişan ayakkabıları için seçilen ve özel bir eleme ile galerimize eklenen ayakkabı modelleri arasında uzun topuklu, topuksuz, stiletto, taşlı gibi çok farklı stillerde örnekler mevcut. Renk konusunda da yine değişiklik olması için farklı tonlarda ayakkabıları sunmak istedik. Bu ayakkabıların hepsinin oldukça güzel olmasına karşın, diğerlerinden daha güzel duranlar olduğunu görüyoruz. Bu yüzden de seçim yaparak, en güzel nişan ayakkabısı modellerini ortaya çıkarmak istedik. Herkesin farklı fikri olabileceğini biliyoruz. Ancak fikir vermesi açısından editörlerimizin yapacak olduğu seçimin de önemli olduğunu düşünüyoruz.

Yedi numarada nazar boncuklu bir konsepte sahip olan nişan ayakkabısı bizim beğendiklerimiz arasında yer aldı. Bu ayakkabıyı favori listesine aldık. On bir numaradaki iki modeli de oldukça fazla beğendik. Aynı tasarımda, farklı renklerde olan bu nişanlık ayakkabıları, gerçekten oldukça gösterişli. Dokuz numaradaki taşlı nişanlık ayakkabısı da bizim favorilerimizin olduğu listede yer almayı başardı. Bu ayakkabıların oldukça güzel olduğunu düşünüyoruz.Listemizde yer alan nişan ayakkabısı modellerini beğenmemiş, kafanızda farklı ayakkabıların favori olduğu bir liste olabilir. Yorum alanlarımızda bu listenizi paylaşabilir ve yeni ziyaretçiler için fikir verici olabilirsiniz. Nişan ile ilgili diğer konularımızdan bazılarını sıralayalım. Bu konular çok fazl ailgi görmekte. Bakmak isterseniz başlıklara tıklamanız yeterli olacaktır.

Nişanlık Abiye Elbise Modelleri

Nişan Saç Modelleri

Nişan Söz Bohçası Modelleri Hazırlanışı ve Yapılışı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar