Kadın ve Moda

Mayo Kullanım Amacı

11.02.2022
Mayo Kullanım Amacı

Mayo, yüzerken giyilen ve bu amaç için özel olarak tasarlanmış giysilerdir. Vücudu tamamen saran modeller ve daha geniş modeller için mayolar da mevcuttur. Burada yüzme rahatlığının yanı sıra çıplaklık endişeleri de önemlidir. Genel olarak, ıslakken bile görünmeyen bir kumaş tercih edilir.

Başlıklar

Mayonun Kullanım Alanları Nelerdir?

Yüzmek için gerekli olan ilk malzemedir. Bu nedenle antrenman veya müsabaka sırasında birden fazla mayo giymekte fayda vardır.  Eğitimde kullanılır. Bayan yüzücüler için çapraz olması ve tek parça olması yüzme konforu sağlar. Tatillerde yüzmek isteyen kimseler de mayo giyerek tatilde sularda serinleyebilir. Her tarza uygun renk ve modelde mayo bulmak mümkündür.

Mayo Kullanım Amacı

Mayo Kullanım Amacı

Uzun Kollu Mayo Çeşitleri

Uzun kollu mayo, suda geçirilen süre boyunca cilde ısıyı daha iyi tutarak uzun yüzmeler sırasında fayda sağlar. Şıklığı ve cool duruşu uzun kollu mayo ve bikinileri sezonun en popüler modellerinden biri olmaya hazırlıyor. Vücudun çoğunu açıkta bırakan bir mayo yerine, kadının yüzü, elleri ve ayakları hariç tüm vücudu kaplayan tesettür mayo, alternatif mayo veya burkini adı da verilir.

Erkekler için dizden göbeğe kadar uzanan, yüzmeye ve yüzmeye uygun çeşitli kumaş türlerinden yapılmış bir mayo çeşididir. Dini hassasiyetlerin yanı sıra güneşten korunma, fiziksel kusurların gizlenmesi gibi nedenlerle de tercih edilmektedir. Haşema da denilmektedir. https://fifthsenseshop.com/collections/mayo-modelleri sitesinden dilediğiniz mayo modeline ulaşabilirsiniz.

Mayo Kullanım Amacı

Mayo Kullanım Amacı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar