Kadın ve Moda

Uzun Siyah Abiye Elbise Modelleri

22.12.2015
Uzun Siyah Abiye Elbise Modelleri

Uzun siyah abiye elbise modelleri yine oldukça güzel örneklerle sitemizde yer alıyor. Uzun siyah abiyeler ile ilgili galerimiz dışında, konumuzda en güzelleri yorumladığımız bir de bölüm bulunuyor.

Uzun siyah abiye elbise modelleri hemen alt tarafta da görebileceğiniz gibi çok hoş örneklerden oluşuyor. Çeşitli tarzlarda ve tasarımlarda siyah uzun abiye elbiseler, özel bir eleme ile sitemizdeki galeri alanına eklendi. Resimlerden de gördüğünüz gibi çok şıklar ve etkileyici tasarımlara sahipler. Ancak bir kez daha eleme yaparak, en iyi olanları yorumlamak istedik ve konunun sonunda, yani galerinin altında bir kritik oluşturduk. Hem galeri hem de yorum alanından önce, daha önce yayınlanmış ve çok beğeni almış olan konularımızdan da seçmeler yaptık ve sıraladık. Tıklayarak onlara da göz atabilirsiniz.

Uzun Siyah Elbise Modelleri için tıklayınız.

Siyah Elbise için tıklayınız.

Taşlı Abiye Elbise Modelleri için tıklayınız.

Abiye Çanta Modelleri için tıklayınız.

Siyah Uzun Abiye Elbise

Siyah uzun abiye elbise konumuzun son bölümünde yorum yapacağımızı ve en şık modelleri seçeceğimizi söylemiştik. Öncelikle hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Seçim yaparken askılı uzun siyah abiye ya da straplez siyah uzun abiye gibi sınıflara ayırmadan her tarz için estetik görüntüye önem vererek, bir sıralama yapmak istiyoruz. Aslında sıralama değil, en iyi üç model demek, daha doğru olacaktır. Resimlerden sekizinci olan siyah uzun abiye, bizce diğerlerinden çok daha güzel olan üç model arasında. Dördüncü sıradaki sade olan model de bize oldukça şık geldi. Hem rahat giyilebilecek olan hem de bir stili bulunan modeli de üçlü arasına aldık. Sondan altıncı sıradaki balık kesim siyah uzun abiye elbise de bizim şıklar arasında yer aldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.