Kadın ve Moda

Kolay Örgü Eldiven Örnekleri

28.12.2013
Kolay Örgü Eldiven Örnekleri

Örgüye yeni başlayanlar için bugün sizlerle kolay örgü eldiven örneklerini paylaştık. Paylaştığımız bu el örgüsü eldiven modelleri ile sizde kolaylıkla örebilirsiniz.

Hazırda ne kadar çok çeşitte ve farklı eldiven modelleri olursa olsun el emeği göz nurunun yerini hiçbir zaman tutmaz. Fakat el örgüsü eldiven modellerini örmek ise biraz emek ve özen ister.

Örgü konusunda yeni olanlar veya kolay ve zahmetsiz modeller arayanlar için kolay örgü eldiven modelleri iyi bir seçenek olacaktır.

Örgüye yeni başlayanlar sakın paylaştığımız örneklere bakıp da korkmasın. Gördüğünüz modeller şık bir o kadar da kolay örgü eldiven modelleri. Sizin ihtiyacınız olan şey çok az bir maliyete sahip olan malzemeleri ip ve şiş veya tığdan ibaret. Tabi örgü eldiven modellerini örmem her ne kadar basit olsa da farklı aksesuarlarla orijinalliğimi yansıtırım diyorsanız eldivenin üzerine dikebileceğiniz ya da işleyebileceğiniz her şey.

Kolay örgü eldiven örneklerini dümdüz örüp de üzerini düğmeler, kurdeleler veya boncuklarla süsleyebilirsiniz.

Özellikle en kolayı olsun benim el emeğim olsun diyorsanız kolay parmaksız eldiven modelleri tam size göre olacaktır. Tabi akıllı ipler de yine bu konu da size yardımcı olacaktır.

Aslında kolay eldiven örneklerinden seçtiğiniz bir modeller kadın veya erkek fark etmez sevdiklerinizi sevindirmenin tam sırası şu soğuk günler.  Ellerini ısıtırken sevdikleriniz sizi minnetle anacaktır.

Buyurun size birbirinden farklı ve kolay örgü eldiven örnekleri.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar