Kadın ve Moda

Kırmızı Kısa Elbise

20.10.2015
Kırmızı Kısa Elbise

Kırmızı kısa elbise modelleri için o kadar şık modeller seçtik ki hangisi daha güzel diye uzun süre düşünebilirsiniz. Sizler için hazırlanmış olan galeride bu zorluğu yaşayacağız ve en güzel iki adet modeli ve galerideki en az şık olan iki tane ürünü belirleyeceğiz.

Kırmızı kısa elbise modelleri konusunda seçilmiş olan tüm elbiseler, uzun bir elemenin ardından aşağıdaki galeriye eklendi. Ancak tabi ki bazıları diğerlerine nazaran çok daha alımlı ve gösterişli. Biz de çok daha şık oaln 2 model ve diğerlerine göre bakıldığında daha sönük kalan iki modeli yorumlamak istiyoruz. Bunun için de galerinin hemen altında bulunan alt başlıkta bir değerlendirme yazımız olacak. Diğer yazılarımızdan da bir kaçını paylaşalım. Belki görmek istersiniz.

Kırmızı Elbise Kırmızı elbiseler uzun ya da kısa karışık şekilde yer almaktadır.

Kırmızı Topuklu Ayakkabı kırmızı elbisenize uygun bir ayakkabı seçimi için bu konumuza bakabilirsiniz.

Gece Elbiseleri Bu konumuz ise çok beğendiğimiz elbise modellerinden oluşuyor ve öneriyoruz.

 

Kırmızı Kısa Elbise Modelleri

Kırmızı kısa elbise modelleri galerisini gördünüz ve eminiz ki birbirinden şık elbiseler arasında seçim yapmakta zorlandınız. Konuyla ilgili biz de bir seçim yaparak, galerideki onlarca ürün arasından en güzel ikisini ve en az güzel olan iki tanesini belirleyeceğiz. Galeride 21. sırada duran kırmızı kısa elbise, bizce galerinin en güzel modeli. Sırtı açık olan bu model gerçekten çok estetik durmakta. Ayrıca kırmızı kısa elbise kombini için de bizce gayet iyi bir seçim olacaktır. Çünkü beyaz renk ile oldukça uyumlu renk birleşeni olmuş. İkinci beğendiğimiz model ise sondan ikinci sırada olan ve sırt dekoltesi süslü model. Bu modelin de ne kadar şık olduğunu söylemeye bile gerek yok. Şimdi galerinin en az şık olan modellerine geçiyoruz. İlk olarak seçeceğimiz model, 15. sırada bulunan olacak. Sade güpür olan bu modelin ekstra bir şıklığını görmedik. Tabi biz galerideki modellere göre değerlendiriyoruz. İkinci beğenmediğimiz ise sondan yedinci sıradaki sade model. Bu model de çok göz kamaştıran bir tasarıma sahip değil. Sizler de elbiseleri değerlendirerek bizlere en güzel ve en az şık bulduğunuz modelleri yazabilirsiniz. Yorumlar bölümündeki mesajlarınızı herkesle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.