Kadın ve Moda

Genç Gösteren Saç Renkleri

11.07.2019
Genç Gösteren Saç Renkleri

Genç yaş alanın da olduğunuz da, saç renk tonlarını ve de modellerini değiştirmek oldukça kolay durumdur. 20’li yaşlardayken istediğiniz hemen her şekli ve rengi denemek gibi bir avantajınız var. Ama yaş ilerledikçe maalesef bu durum biraz değişiyor. Yaşın ilerlemesiyle birlikte saç dokusunun zayıflaması ve hacim kaybetmesi de bu değişimlerin yapılmasını engelleyen sebepler arasında yer alıyor. Kuru olan, cansız olan ve de hacimsiz bir saç görünümü oluşturduğun dan saçlarınızı güzel gösteren bir renk ve modele ihtiyaç duyuyor olursunuz. Düzenli olan bakım yapılan ve de doğru saç renk tonunu bulmanız için sizi genç gösterip harika saçlara kavuşursunuz. Kullanılan saç renk tonları genç gösteren saç renkleri arasın da yerini almaktadır.

Genç Gösterecek Saç Renkleri 2019

Doğru saç renk tonu ile de en az 5 yaş genç gösteririz. Yalnızca beyaz renk saçlarınızı kapatmanız için de saçlarınızı boyamanız gerekildiği düşünüyor iseniz yanılmaktasınızdır. Farklı ve size uygun olan saç renk tonları ile de beyazlarınızı kapatmanın yanı sıra da cilt tipinize de canlılık ve renk kazandırmaktadır. Buradan da yaşınızın olduğundan da çok daha genç görünmesini sağlamaktadır. Genç gösterilen saç renk tonları bulduktan sonra bir de yüz şeklinize yakışan bir saç kesimi de tercih etmiş iseniz harika görünüme kavuşmuş olmaktasınız. Peki genç göstermeniz için hangi saç renk tonlarını tercih etmeniz gerekmektedir?

[haber id=”39104″]

Başlıklar

Kadınları Genç Gösteren Saç Renkleri ve Modelleri

Genç görünme isteği her kadının arzusu halindedir. Özellik ile de 35 yaşına geçen kadınların saç renk tonu ve de saç modelini seçimi yaparken daha genç gösteren saç renk tonlarını tercih etmeleri gerekir. Tabi bu biraz da cilt renk tonu ile uyumlu olmalıdır. Ten renk tonu ile uyumlu olmayan saç renk tonların da yaşlı görünmenize sebep olmaktadır. Beyaz ve de soluk bir ten renk tonunuz var ise çok açık sarılar sizi yaşlı ve donuk göstermektedir. Koyu ve doğal saç renk tonları her zaman kadınları daha genç göstermektedir. İlk seçenek olarak bunlar olabilmektedir. Sarı ve bakır gibi açık saç renk tonları daha genç yaşlar da kullanmalısınız, yaşınız 30- 35 üzerine çıktığı zaman da daha koyu saç renklerini tercih edip cilt renginizi daha canlı ve parlak görünmesini sağlarsınız ve böyle ile de daha genç göstermiş olursunuz.

Genç Gösterecek Saç Renkleri

Genç göstermek de saç renk tonların da ilk öncelik olarak koyu kahve renk tonu, koyu kumral renk tonu ve de siyah renk tonu saç renk tonlarından yana olmaktadır. Koyu saç renk tonları ve yüzünüzü enerjik ve de canlı göstermektedir. Sarı ve tonları da ise yüzünüzü mat ve bitkin göstermektedir. Eğer illa ki sarı renk tonu olsun diyorsanız canlı renk tonların da makyaj tercih etmenizi tavsiye etmektesiniz. Bundan dolayı da yanı sıra bakır ve kızıl saç renk tonları de yüzdeki kusurları çok daha belirgin hale getirmektedir. Kırışıklar ve de çizgiler de bu saç renk tonların da dikkat çeker hale gelmektedir.

2019 Genç Gösteren Saç Renk Tonları

Genç gösteren saç renk modelleri arasın da ise kaküllü ve perçemli saç modelleri çok ideal durumdadır. Kahküller göz çevreniz de olan kırışıkları ve kusurları kapatmaktadır ve dikkatleri saçlara vermektedir. Perçemli ve kahküllü topuz modellerinin, yana atılan kahküllü saç modellerini, yandan örgülü olarak ve de gevşek örgülü saçlar da genç gösterir saç modelleri arasın da örnek verilmektedir. Üst tarafı koyu saç uçları açık olan ombre saç renk tonları popüler olduğu kadar da kadınları daha genç göstermesini sağlayan saç renk tonudur. Simsiyah bir sert saç renk tonu yerine koyu kestane renk tonu, koyu kahve renk tonu gibi saç renk tonlarını seçerek daha yumuşak ve doğal görünüme sahip olabilirsiniz. Özellik ile de beyaz tenli kadınlara simsiyah renk tonu, mavi siyah renk tonları gibi saç renk tonlarını önermeyiz.

[haber id=”24800″]

Kumral ve Kahverengi Saç Renk Tonları

Toprak renk tonları, sıcak renk tonlarından oluştuğu için doğal bir görünüme kavuşmaktadır. Kahverengi ve de kumral saç renk tonları doğal bir görünüm verdiğinden dolayı sizi genç göstermektedir. Kendi saç renklerinizden birkaç ton açık bir toprak renk tonu tercih etmelisiniz. En iyi sonuç ve de saçları canlı gösteren toprak renk tonları arasın da çikolata kahve renk tonu, açık kumral renk tonu ve kızıl kahve renk tonu yer almaktadır.

Genç Gösteren Saç Renk Tonları 2019

Kızıl Kahve Renk Tonları

Kızıl renk tonları pek çok kadının da sevdiği bir saç renk tonu olsa bile de çok fazla parlak kızıl bir renk tonu tercih etmemelisiniz bunda fayda vardır. Kızıl ve kahverengi renk tonu karışımın da bir renk tonu çok daha canlı görünürsünüz. Gölgeli bir kızıl kahve renk tonu ideal bir seçim olur.

Genç Gösteren Saç Renk Tonları

Altın Sarısı Saç Renk Tonları

Eğer doğal saç ren tonunuz da sarı renk tonun da ise altın sarısı renk tonunu deneyebilirsiniz. Altın sarı renk tonu uygularken dikkat etmeniz gereken de kısım ise gölgeler de ki doğal saç renk tonunuzdan birkaç ton daha koyu olmasıdır. Böylelik ile de daha derin ve de tok bir renk tonu yakalamış olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar