Kadın ve Moda

Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri

Gelin başı modelleri şıklığını en güzel örnekler arasında görmek istiyorsanız, sizlere yazımızın tamamını okumanızı öneriyoruz. Yazımızda gelin başı saç modelleri ile ilgili en güzel modellerin resimleri yer alırken, bu modeller içerisinde de bir favori seçimi yapacağız.

Gelin başı modelleri konusu oldukça detaylı bir şekilde karşınıza çıkıyor. Yerli modellerin yanı sıra dünyada öne çıkan gelin saç modelleri araştırması yaparak, en beğenilen örnekleri sizlerle buluşturmaya çalıştık. Bunun dışında, sayfanın en alt kısmında bulunan değerlendirme bölümümüzde ise bu kadar güzel gelin başı modeli arasından favorileri belirledik. Yalnızca favoriler değil, galerinin en zayıf modellerini de yine sizler için seçtik. Bir kaç yazı linkimizi paylaşıyoruz. Bu yazıları detaylı bir şekilde incelemek için linkli bölüme tıklamanız yeterli olacaktır.

Topuz saçlar açısından gelin başı modelleri için Gelin Topuz Saç Modelleri

Saçlarınızın rengini değiştirebilirsiniz En Güzel Saç Renkleri

Saçlarda şıklık budur Abiye Saç Modelleri

Bu modeller de bakılmaya değer Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Örgülü topuzlara ilgi fazla Örgülü Topuz Saç Modelleri ve Yapılışı

Bakalım bunları beğenecek misiniz Saç Aksesuar Modelleri

Uzun saçlar için modeller Uzun Saç Modelleri

Gelin Başı Saç Örnekleri

Gelin başı saç örnekleri, hemen yukarıdaki galeride gördüğünüz üzere, çok şık örneklerle dolu. Bu örnekler her ne kadar estetik olsa da biz bir analiz yaparak, en favori olan gelin başı saç modelleri seçimini yapacağız. Tabi burada beğenilmeyen modelleri de seçeceğiz. Bu değerlendirmeyi yaparken de kısa gelin başı modelleri veya uzun gelin başı modelleri şeklinde bir ayrım yapmayacağız. Aynı şekilde topuz gelin başı modelleri gibi stil ayrımı da olmayacak. Genel olarak estetik duruş göz önünde tutulacak. Unutulmaması gereken bir konuyu da belirtelim. Gelin başı modelleri fiyatları açısından da güzel ya da çirkin diye ayrılmayacak. Her fiyat ayrı bir şekilde değerlendirilir. Biz sadece güzelleri ve güzel bulamadıklarımızı seçeceğiz. Galeride üçüncü sırada olan model, hem çiçekli hem de çiçeksiz olarak oldukça şık. Onun dışında ikinci en beğendiğimiz modele gelirsek, 12. sırada yer alan dalgalı modeli söyleyebiliriz. Bu model de gerçekten çok etkileyici bir görünüm sahibi. Beğenmediklerimiz ise ilk olarak on beşinci sıradaki sıradan olan model. Pek bir albeni göremedik. Diğer zayıf kalan model ise sondan dördüncü olan model.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar