Kadın ve Moda

Enginar Özlü Masaj Kremi ile Portakal Kabuğu Görünümüne Son!

24.06.2023
Enginar Özlü Masaj Kremi ile Portakal Kabuğu Görünümüne Son!

Enginar özlü cilt bakım ürünleri cilde sağladıkları faydalar ile bilinir. Zaman içerisinde ve birçok farklı etken dolayısıyla meydana gelen portakal kabuğu görünümü pek çok kadının ortak problemidir. Bu probleme bir çözüm olarak bulunan enginar özlü masaj kremi; vücudunu nemlendirir, nemi vücuda hapseder ve bu sayede daha sağlıklı bir cilt görüntüsü yaratır. Bunun için enginar özü ile üretilen masaj kremini dairesel hareketlerle masaj yaparak vücuda uygulamak gerekir. Cilt bakımı rutinlerine eklenen enginar özlü masaj kremi, kısa süre içerisinde gözle görülür bir sonuç verir.

 

Başlıklar

Portakal Kabuğu Görünümünden Kurtulmak

Portakal kabuğu görünümü kadınların oldukça büyük bir rahatsızlık duydukları cilt problemlerinin başında gelir. Selülit olarak da adlandırılan portakal kabuğu görünümü cilt yüzeyinde gamzeli ve portakal kabuğu derisine benzeyen bir görüntüye neden olur. Özellikle kalça, uyluk ve karın bölgelerine etkileyen bir cilt problemi olan portakal kabuğu görünümü enginar özlü masaj kremi sayesinde ortadan kalkabilecek bir cilt problemidir.

 

Portakal kabuğu görünümünden kurtulmak için cilt altında meydana gelen yağ sıkılaşmasını ortadan kaldıracak ürünler terk etmek gerekir. Yoğun miktarda antioksidan bulunduran enginar özlü masaj kremi bu cilt problemi için özel olarak üretilir. Büyüyen yağ hücreleri zaman içerisinde cilt altında küçük şişlikler oluşturur. Selülit sorununun neden olan bu şişliklerin ortadan kalkmasını sağlayan doğal içerikli masaj kremi ihtiyaca ve isteklere göre haftada bir ya da iki kez uygulanabilir.

Selülit için Masaj

Version 1200 2023 artichaut application cream curve RGB

Vücut kremi ile yapılan masajların selülit için faydalı olabilmesi adına mutlaka bunun için uygun bir içeriğe sahip olmaları gerekir. Enginar özlü masaj kremi selülit problemini ortadan kaldırmak adına özel olarak üretilir. Deri altında toplanan ve sıkışan yağ hücrelerinin açılmasını ve böylelikle portakal kabuğu görünümünün ortadan kalkmasını sağlayan selülit giderici krem, cilde ferahlık ve nem verir.

 

Selülit için enginar özlü masaj kremi kullanmadan önce vücudun kuru ve temiz olması gerekir. Temiz cilde bir miktar krem uyguladıktan sonra dairesel hareketlerle hasarlı bölgeye masaj yapılmalıdır. Portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı olmak adına özel olarak üretilen bu krem, 8 saate kadar sürekli nemlendirme sağlıyor olması sebebiyle cildin daha sağlıklı bir hal almasını sağlar.

 

Anti selülit kremi olarak da adlandırılan enginar özlü masaj kremi omuz, kalça, kol ve bacak bölgesine uygulanmak için idealdir. Kullandıktan sonra mutlaka ellerin yıkanması gerekir.

 

Cildi Sıkılaştıran ve Nemlendiren Enginar Özlü Masaj Kremi

Version 1200 2023 artichaut tight product 2 models RGB

Enginar özlü masaj kremi masaj esnasında cilde nem takviyesi yapar. Dolayısıyla uzun süre boyunca cildin daha nemli ve daha parlak bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Nemlendirici masaj kremi cilde verdiği nemi 8 saate kadar ciltte tutar. Dolayısıyla kuruluk sebebiyle meydana gelen rahatsız edici his enginar özlü masaj kremi sayesinde ortadan kalkar.

Cilt sıkılaştırıcı krem olarak da bilinen enginar özlü masaj kremi yaş ya da çevresel faktörler sebebiyle ciltte meydana gelen deformasyonların önüne geçer. Cildin daha sağlıklı ve daha genç bir görüntüye sahip olmasını sağlayan enginar özlü krem sıkılaşmış bir cilt görünümü adına önemli bir rol oynar.

 

Cilt Sıkılaştırıcı Doğal İçerikli Yağlar

Cilt sıkılaştırıcı doğal içerikli yağlar ile üretilmiş ve zengin bir içeriğe sahip olan L’Occitane enginar özlü masaj kremi yalnızca nemlendirici olarak da tercih edilebilir. Ancak masaj yaparak uygulandığı takdirde vücudun şiş ve ağır bir hisse kapılmasına neden olan etkenlerin önüne geçer. Eriyen bir canlandırıcı doku ile üretilen krem, mikro dolaşımı güçlendirir. Cilde elastikiyet sağlar ve vücut hatlarının daha belirgin ve sağlıklı bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar