Kadın ve Moda

En Güzel Takı Tasarımı Örnekleri, Modelleri

04.04.2019
En Güzel Takı Tasarımı Örnekleri, Modelleri

Artık zevkinize göre yaratıcılığınıza göre kendi takı tasarımınızı yapabilirsiniz. Çok düşük bütçelerle vitrinlerde gördüğünüz muhteşem takılara sahip olabilirsiniz. Takı tasarımının birinci şartı elbette yaratıcılıkve biraz da yetenek. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak, size ilham kaynağı olacak örnekler ile kendinizi ve yeteneğinizi geliştirerek bu işten maddi kazanç bile sağlayabilirsiniz. Özel tasarım aksesuarlar son günlerde oldukça ilgi görüyor.

Basit bir takı tasarımında alet çalışır el övünür demek mümkün neredeyse pense, makas ve ip boncuk gibi malzemelerle tasarlayabilirsiniz.Evinizde var olan, artık kullanmadığınız takılarınızı yeniden tasarlayabilirsiniz. Ya da çok düşük bütçeler ile alabileceğiniz malzemelerle zevkinizi ve yeteneğinizi yansıtan, el emeği, göz nuru takılar yapabilirsiniz.

En Güzel Takı Tasarımı Örnekleri, Modelleri

Takı tasarımını bilezikten yüzüğe kolyeden broşa kadar pek çok takı şeklinde yapabilirsiniz. Son zamanlarda yakalık oldukça moda düz basit bir yakalığın üzerini boncuk, pul, kurdele ya da taşlarla süsleyerek kendinize sevdiklerinize özel takı tasarımları yapabilirsiniz. Hatta son yıllarda tekrar revaçta olan tasmaları uygun fiyata hobi mağazalarından edinerek lüks takılar hazırlayabilirsiniz. Gösterişli materyaller ekleyerek abiye tasmakolyeler hazırlayabilir, özel günlerinizde zevkle kullanabilirsiniz.

Yeni Trend Takı Tasarım Modelleri

Yine annenizin, anneannenizin sandığından çıkan oyaları kullanarak değişik takı tasarımları oluşturabilirsiniz. El emeği göz nuru takı tasarımlarıyla yakınlarınızı mutlu edip onların gönlünü kazanabilirsiniz. Bu takıları hazırlamak için geniş bütçelere ihtiyacınız yok. Evdeki çok farklı malzemeler dahi harika takılar ortaya çıkabilir. Örneğin evde bulunan düğmeleri kullanarak orijinal bir havası olan oldukça spor ve modern bir havası olan kolyeler yapabilirsiniz.

İşte sizler için bir araya getirdiğimiz yapması bir o kadar basit ve bir o kadar da şık olan takı tasarım örnekleri:

Sadece bu takı tasarım yeteneğinizi, becerinizi sevdiklerinizi mutlu etmekle kalmayıp az veya çok miktarlarda pazarlayarak aile bütçenize veya kendi bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Birçok yerde takı tasarımına yönelik özel kurslar olduğu gibi halk eğitim bünyesinde açılan kurslardan yararlanabilirsiniz. Birçok şehirde takı tasarım atölyeleri de bulunmakta bu atölyelerde hazırlanan özel tasarımlar farklı yerlerde pazarlanıyorlar. Hatta bakmışsınız ki bir marka haline gelmişsiniz. Tüm girişimler bir hayal ile başlamaz mı?

En Güzel Takı Tasarımı Örnekleri, Modelleri

Takı Tasarımında Olmazsa Olmazlar

Takı tasarımı için kullanacak malzeme ihtiyaçlarınızı çok farklı yollardan karşılayabilirsiniz. Bir tuhafiyeden alacağınız kilitli iğneler, düğmeler, keçe, kurdele gibi malzemeler bile harika takılar yapmanızı yardımcı olabilir. Oya boncuklarını, iğne oyalarını kullanılarak hem elinizdeki malzemeleri değerlendirir hem de otantik takılar hazırlayıp kullanabilirsiniz. İğne oyalarından yapılan takılar özellikle yaz aylarında ve yazlık mekânlarda oldukça ilgi görüyor. Bu takıları birçok serginin baş kösesinde görüyoruz ve yüklüce meblağlara alıcı buluyorlar.

Özellikle büyük şehirlerdeki bayanlar takı tasarımına yönelik birçok ürünün toplu halde ve ucuz miktarlarda bulabilirler. Oturup televizyon izlerken, arkadaşlarınızla sohbet esnasında takı tasarımlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Bakmışsınız hobiniz mesleğiniz haline gelmiş. Hatta sizin sayenizde daha birçok kişide bu güzel hobiye başlayarak vaktini daha değerli bir hale getirmiş.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. derya dedi ki:

    takı tasarımlarınız süper çok şıklar satışını yapıyormusunuz acaba..

  2. güller dedi ki:

    takı tasarımlanı çok beğendim nerede satılıyor bunlar

  3. huriyeayman dedi ki:

    işte kadınların en çok sevdiği ve vazgeçemediği takı tasarımları.. çok sevimliler yahu ben bunları nerede bulabilirim acaba

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar