Kadın ve Moda

Dövme Yazıları

29.07.2019
Dövme Yazıları

Dövme yaptırmak kendinizi ifade etmenin bir yoludur bazen de gösteriş için yaptırılmaktadır. Ve aynı zaman da da sizin için önemli olan bir şey ya da vücu da kazılı bir sembol olarak da ömür boyu sizler ile yaşaması anlamına gelmektedir. O neden ile de nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar vermek bazen yıllar sürmektedir. Bu konu da da ilham almak isteyen için daha önceden isteyip de yaptıramayanlara da yardımcı olmaya çalışacağız sizler için en güzel dövmeler bulmaya çalışacağız.

2019 Dövme Yazısı Modelleri

Dövme modelleri arasın da dövme yazıları da oldukça kolay ve güzel görünmektedir. Dövme yazıları her yaştan kişi yapıyorlar ve de istediğiniz stilde ya da imza şeklin de de olabilir.

[haber id=”40456″]

Çiftler de ki son olarak modası beraber dövme yaptırmak olmuştur. Bütünlüğü tamamlayan dövmeleri ile de sevgili aşklarını da bu şekil de ölümsüzleştirmektedirler.

Dövme Yazısı Modelleri 2019

Birbirini çok seven iki insan kimseye kendini kanıtlamaya çalışmaz. Ancak bu bazen içine sığmaz ve sembolik bir şey isterler. İşte dövme de tam bu ara da akıllara gelir. İstenilen boyut renk şekil ya da yazı türleri olabilir. Sevgili dövmeleri son moda haline gelmiştir.

Başlıklar

Dövme Yazıları ve Anlamları

Dövme modellerin de yazı ve anlamları istenilene göre yapılıyor. Sizler için ifade edilen sözleri istediğiniz gibi de tasarımlatıp yazdırabilirsiniz. Dövme yazıları ve anlamları model tasarımları da oldukça rövanşta olmaktadır.

Anlamlı Dövme Yazıları

Dövme modellerin de yazı ve de anlamları çok önem taşımaktadır bazılarımız için. Anılar için ya da sevdikleri kişileri hatırlatan ve birden çok benzeri konular da bazı yazıların sözlerin anlamları çok büyüktür, Böyle olunca bu taşmalar sonucun da dövme aklınıza gelir ve yardımcınız olur anlamlı dövme yazıları.

Dövme Yazısı Modelleri

Yazılı Dövme Modelleri ve Anlamları

Sizler için biraz yazılı dövme modelleri ve anlamları da yardımcı olalım. Birkaç model hakkın da bilgi verelim. İstediğiniz şekil figür ya da imza modellerini istediğiniz yazı ile birleştirip tasarımı dövme yaptıracağınız kişiye yaptırabilirsiniz. Gayette şık ve güzek durmaktadır. Birkaç figür önerisi ve de dövme bölge önerisi verelim.
Martı Dövmeleri: Martı dövme tasarım şekline dövme yaptırmak isteyen kişilerin pek de sık aklına gelmeyen bir dövme modeli olmaktadır. Fakat iyi düşünüp tasarlandığı zaman da, dövmeyi yaptıran kişilerin vücudun da çok güzel görünmektedir ve de iyi bir tercih olduğunu her defasın da kanıtlamaktadır. Bundan dolayı da eğer vücudunuza bir kuş dövmesi şekli yaptırmayı düşünüyor iseniz size martı dövmesini de tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz. Özgürlüğüne düşkün olanlar için tam bu dövme güzeldir.

[haber id=”24748″]

Martı şekilleri de, kartallar ya da şahinler gibi yırtıcı kuş grupları arasın da değillerdir. Bunun yanın da da bir serçe kadar naif de olmazlar. Martı dövme tasarımı yaptıracak olan kişilerin martının özelliklerinden ziyade, bu kuşların onlara çağrıştırdıkları şeyler için yaptırmaktadırlar bu modeller dövmeleri. Bir yer olan, bir olay olan, bir kişi ya da bir anının sembolü martılar onlar için olmaktadır. Özellik ile de deniz kenarların da yaşayanlar ya da deniz ile ilgili anısı olanlar için de ayrı bir simge bu modelde mevcuttur. Deniz ve özgürlük denilince her zaman akla gelen semboller de biri olan martılardır.

2019 En Güzel Dövme Yazısı Örnekleri

Bunun yanın da ise martı dövme tasarımı farklı simge anlamlar da taşımaktadır. Ayrıca da birden kaç martının bir arada bulunmuş olan bir model aileyi temsil etmek de olur.

Ay Dövmeleri: Ay dövme model tasarımları dövme severler arasında son yıllarda sıkça tercih edilen dövme modelleri arasında yerini almıştır. Bu model tasarımları çoğunluk ile gökyüzünün gücünün etkilerine inanan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Bazı kişiler de sadece ay tasarım modelleri tercih edilirken bazı kişiler de ay dövmelerini farklı modeller ile de bunula birlikte kullanmayı tercih etmektedirler. Bu tamamen, dövmeyi yaptıracak kişinin kişisel zevkine ve nasıl dövmelerden hoşlandığına göre farklılık gösterir.

Bazı dövme sevenler önce bir ay modeli yaptırarak sonrasın da da bu model tasarımlarına eklemeler de de bulunulur. Farklı tasarımlar ile harmanlanmış ay model tasarımları, çok yönlü tasarımlar ile farklı simgeler anlamlar elde edilmektedir. Ay dövme modeller tasarımların da en çok birlikte kullanıldığı tasarım şekillerin de hayvan şekilleri ve de diğer gökyüzü şekilleridir.

Hayvan şekillerinden en çok kurt ve kedi ile birlikte kullanılan ay dövme modelleri güneş ve yıldızlar ile de birlikte kullanılır. Diğer dövme modelleri gibi, ay dövme model tasarımları ile de siyah ya da renkli tercih edilmektedir. Renkli olan tasarım modellerin de çoğunlukla mavi ve kırmızı renk tonları kullanılmaktadır. Fakat kırmızı ve mavi tonlarından çok farklı renkler kullanan kişiler de vardır. Bu da her zamanki gibi dövmeyi yaptıracak kişinin kişisel zevkine ve tercihlerine göre değişiklik gösterebilir.

En Güzel Dövme Yazısı Örnekleri 2019

Ay modelleri her zaman farklı modellerle de kullanılmaz. Bazen kendi içlerinde de çeşitlilik gösterirler. Bazı insanlar da ayın evrelerini vücutların da görmek istemektedirler. En çok da kullanılan ay tasarım model şekil hilal şekli, dolunay şekli ve ayın evreleri şeklin de de olanlardır. Bu tasarım modeller de yine siyah ya da renkli şekil de tercih edilenebilir ya da istenilen tarz ya da model de tercih edersiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar