Kadın ve Moda

Dağınık Topuz Modelleri

02.09.2015
Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık topuz modelleri sizin de bildiğiniz gibi bir kaç senedir sıklıkla kullanılan saç modellerinden. Galerimizde çok şık ve sıklıkla kullanılmakta olan bu tip saç modellerinden örnekler yer almaktadır.

Dağınık topuz modelleri klasik olan modellerden farklı olarak daha dikkat çekici ve doğal bir görünüm sunmaktadır. Bunun yanı sıra koda olması ve estetik görüntüsü de bu saç modelinin avantajlarından diyebiliriz.

Aşağıda bulunan galerideki örneklerin tamamı, detaylı bir elemeden geçerek sizlerin karşısına çıkarıldı. Birbirinden farklı ve değişik renklerde olmasını isteyerek, bir çeşitlilik sunmaya özen gösterdik.

Başlıklar

Kısa Dağınık Topuz Modelleri

Kısa dağınık topuz modelleri için genel manada söylenebilecek olan en önemli özellik, daha gergin durduğudur. Resimler arasındaki kısa dağınık topuz modellerine dikkat ederseniz, diğerlerine nazaran daha az dalgalı ve gergin durmaktadır.

Uzun Dağınık Topuz Modelleri

Uzun dağınık topuz modelleri resimlerden de anlaşılacağı üzere daha dalgalı ve örgü şeklinde tasarlanmaktadır. İri dalgalı topuz saç modelleri dağınık çok daha şık bir görüntüyü ortaya çıkarmaktadır. Örgü topuz modelleri konusunda sizlere daha detaylı bir içeriği işaret etmek istiyoruz. Linke tıklayarak daha detaylı bir şekilde örgülü dağınık topuz modellerini görebilirsiniz. Örgülü Topuz Modelleri

Önceki senenlerde daha moda olan diğer topuz modellerine de bu linkten ulaşmanız mümkündür. Topuz Modelleri

Elimizden geldiğince sizlere trend olan dağınık topuz saç modellerini anlatmaya ve resimlerle de bu anlatımı desteklemeye çalıştık. Umarız faydalı bir konu olmuştur. Bizlere yorum bölümünden ulaşıp görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Dağınık Topuz Modelleri

Herkes rahat giyinmeyi öncelikli olarak tercih etmektedir. Çünkü gün içerisinde koşturmaca ve stres yaşarken giyimin rahat olması çok önemli bir detay olarak göze çarpmaktadır. Bunun için en sık tercih edilenler ise genelde kot kombinleri olmaktadır. Kot kombinlerinin modası hiçbir sezon geçmemektedir. Kot pantolon veya etekler ile giyeceğiniz sade tişörtler muhteşem bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Örneğin salaş bir saç, kot ve beyaz tişörtün altına giyeceğiniz spor bir ayakkabı ile her yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Bu hem şık hem de rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu ve daha fazla kot kombin önerilerini sizler için kaleme alıp sunuyoruz. Bu kot kombinlerini çok seveceğinizi düşünüyoruz.

[haber id=”40087″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar