Kadın ve Moda

Düz Saç Modelleri

20.10.2013
Düz Saç Modelleri

Bu yazımızda uzunuyla kısasıyla düz saç modellerine yer verdik.

Kimimizin saçı dümdüz kimisi kıvır kıvır kimininki ise hafif dalgalı. Fakat bayanların saçları nasıl olursa olsun tek bir ortak noktası var ki değişiklik yapma isteği. Bizde düz saça sahip bayanlar ve saçını düz kullanmaktan hoşlanan bayanlar için düz saç modellerini paylaştık.

İster katlı ister katsız olsun birçok farklı modelde düz saç modelleri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ne istediğinizi bilmek olacaktır. Düz saç modelleri hemen herkese yakışan modellerine sahiptir.

Fakat burada önemli olan düz saç modellerinden nasıl bir tipin sizin yüz tipinize uygun olduğunu belirlemek olacaktır.

Her zaman tekrarlanan sözcükleri düz saç modellerinden söz ederken de tekrar etmekte fayda var. Sivri hatlara sahip veya kare yüz şekline sahip bayanlara yakışacak düz saç modelleri daha az katlı ve sivri kesim şekline sahip olmayan modeller olacaktır.

Tabi katlı düz saç modellerinden mutlaka uygun olan bulunacaktır. Fakat doğru kesim şekline sahip olması gerekir. İster kıvırcık ister düz saç modelleri olsun kesim şekliyle yüzünüzde ufak hileler yapmanız mümkün.

Yuvarlak yüzlü bayanlar ise düz saç modellerinden daha çok çene hizasını geçen modelleri tavsiye edebiliriz. Uzun düz saç modelleri eminiz ki çok yakışacaktır.

Yine ufak bir hatırlatma daha düz ve seyrek saçlara sahip bayanlar saçlarını daha yoğun göstermek için yoğun katlı düz saç modellerini tercih edebilirler.

Kısa düz saç modelleri ise bayanlara ayrı feminen bir hava katmaktadır. Aynı zamanda yıka ve çık gibi bir sloganı rahatlıkla kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. DERYAOKUR dedi ki:

    düz saç modelleri bu yıl moda bana göre

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar