Kadın ve Moda

Büyük Çanta Modelleri

07.12.2015
Büyük Çanta Modelleri

Büyük çanta modelleri için sunacak olduğumuz modeller, oldukça şık örneklerden oluşuyor. Aynı zamanda konumuz içerisinde yapacak olduğumuz kritik sonucunda, galerimizeki büyük bayan çanta modelleri arasından en güzelleri belirleyeceğiz. Bakalım aynı fikirde olacak mıyız.

Büyük çanta modelleri için yazımızın alt kısmında yapacak olduğumuz seçimle, aşağıda görmüş olduğunuz galerimizin en güzellerini ortaya çıkarmaya çalışacağız. Galerimizdeki çanta resimlerinden de anlaşılacağı gibi, oldukça hoş modelleri seçtik. Ancak bir kez daha en güzelleri belirlemek istiyoruz. Bunu yaparken, abiye büyük çanta modelleri şeklinde veya günlük büyük çanta modelleri olarak ayrım yapmayacağız. Genel görsel estetik açısından bir analiz yaparak, en iyilere karar vermek istemekteyiz. Bunlarla beraber, büyük çanta modelleri fiyatları da bu seçimde baz alınmayacak. Bazı yazılarımızdan linkleri sıralıyoruz. Belki onlara da bakmak istersiniz, diye.

Koton çantalar Koton Çanta Modelleri

Abiye çantalar Abiye Çanta Modelleri

Örgü çantalar ve yapılışları Örgü Çanta Modelleri ve Yapılışı

Portföy çantalar Portföy Çanta

Bayan Büyük Çanta Modelleri

Bayan büyük çanta modelleri ile ilgili, yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi en güzel bulmuş olduğumuz çantaları seçeceğiz. Bu seçimi yaparken de büyük çanta modelleri için tek kriterimiz, görsel açıdan şık durmasıdır. Modellerimizi seçmeye başlayalım. Favorilerimizden ve aynı zamanda bu konunun profilindeki resim olarak öne çıkan örnek, görsellerde on dört numara diyebiliriz. Gerçekten oldukça hoş ve farklı bir duruşu var. Renk konusunda da iç açıcı bir renk tonuna sahip. Öteki modelimiz ise on altıncı sırada bulunmakta olan fuşya renkli büyük bayan çanta modeli. Bu model hakkında da çok beğendiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Gerçekten çok hoş çanta modelleri son dönemde karşımıza çıkıyor. Son olarak baktığımız zaman, görsellerde üç numarada bulunan çanta, bizler tarafından en iyiler arasında alındı. Size göre bizlerin seçimi nasıl bilmiyoruz. Aynı zamanda sizlerin favorileri hangileri, bunu da bilmiyoruz. En iyisi yorum bölümümüzü kullanın ve kendi seçimlerinizi yapın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Aysu gülmez dedi ki:

  Listeden beğendiğimiz çantaları nasıl satın alabileceğiz

 2. Müjde dedi ki:

  Beğendiğim çantayı nasl ala bilcez ve fiyatını öğrene blcez

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, Görseldeki ürünler tanıtım amaçlıdır.

Tüm Hakları Saklıdır.