Kadın ve Moda

Büyük Beden Tunik

13.10.2015
Büyük Beden Tunik

Büyük beden tunik örneklerinden çok sayıda modeli, hemen aşağıdaki galeride sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu modeller arasında da en favori olan ikiliyi ve en beğenilmeyen iki modelin seçimini yapacağız.

Büyük beden tunik seçiminde kararsız kalıyorsanız, fikir vermesi açısından sizlere özel çok güzel modelleri bir araya getirdik. Bu modellerden de bir eleme yapacağız. Şöyle ki; 2 adet en beğendiğimiz modeli ve iki tane de en beğenmediğimiz modeli sizlerle paylaşacağız. Aşağıdaki galeriden hemen sonra yapacak olduğumuz bu yorum hakkında bakalım sizler ne düşüneceksiniz. Şimdi bazı yazılarımızın linklerini sizlere sunacağız. Aralarından göz atmayı düşündükleriniz olabilir.

Büyük Beden Elbise Modelleri

Büyük Beden Gece Elbisesi

Vücut Şekline Göre Nasıl Giyinilir?

Büyük Beden Tunikler

Büyük beden tunikler için üstteki galeriye göz atmışsınızdır. Bizler de bunların arasından bir seçim daha yapmak istiyoruz. Şimdi en favori olan ve en şık durduğunuz düşündüğümüz modeli söyleyelim. Galeride 2. sırada bulunmakta olan fuşya renkli model, gerçekten hem stil hem de renk tonu açısından çok gösterişli. Bu en beğendiğimiz modeldi. Şimdi ise ikinci en beğenilen modelde sıra. Konumuzun profilindeki ve galeride sondan 9. olan model de gerçekten çık durmuş. Bizden en az beğeni alan model ise sondan 3. olan model oldu. Yazlık stilde olan bu modelin rengini pek beğenmedik. Onun dışında ise ikinci beğenmediğimiz örnek ise sondan 7. olan model oldu. Bu model de sanki çamaşır duyuna batmış gibi bir görüntü sunduğu için bizden geçer not alamadı.Siz de yorumlar bölümüne (sayfa sonlarındadır) görüşlerinizi aktarabilirsiniz. Tunik modelleri büyük beden için yorumlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar