Kadın ve Moda

Boncuk İşi Yatak Odası Takımları

11.07.2013
Boncuk İşi Yatak Odası Takımları

Yatak odalarında klasik dantel veya iğne oyalardan sıkılan bayanlar için boncuk işi yatak odası takımlarına yer verdik bu yazımızda. El emeğinin zarif ve de boncuğun ışıltılı görüntüsü birleşince ortaya çıkan boncuk işi yatak odası takımları oldukça hoş duruyor.

Farklı biçimlerde yapılabilen boncuk işi daha çok tutkallı kasnak veya iğne yardımıyla yapılıyor. Tutkallı kasnak ile yapılan boncuk işlerinde istediğiniz modele uygun bir kasnak kullanılarak bir bütün halinde örtüler elde edilebiliyor. Büyük parçalar için ise ya farklı büyüklüklerde kasnaklar kullanılır ya da dantel iğne oyası örneklerinde olduğu gibi motifler yardımıyla boncuk işi yatak odası takımları elde edilebiliyor.

Yine boncuk işi yapmanın bir diğer yolunun da iğne olduğundan bahsetmiştik. Burası biraz iğne oyasına benziyor. İpe motiflere göre boncuklar dizilerek bir araya getiriliyor. Bu şeklide de ortaya harika boncuk işi yatak odası takımı örnekleri çıkabiliyor.

Boncuk işi yatak odası modellerinde mobilyalarınızla uygun bir şekilde hazırladığınızda oldukça hoş ve bütünleyici bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Farklı renkte boncukların bir arada kullanıldığı boncuk işi yatak odası takımı modelleri ile daha hareketli bir görüntü elde edilebiliyor.

Paylaştığımız modellere bakıldığında boncuk işinin zor olduğu kanaatine kapılmayın kolaylıkla yaparak sizlerde evlerinizde kullanabilirsiniz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz.

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar