Kadın ve Moda

Beyaz Topuklu Ayakkabı

15.09.2015
Beyaz Topuklu Ayakkabı

Beyaz topuklu ayakkabı konu yazımızda çok sayıda örnek modeli sunarken, son sezonlarda beyaz topukluların aldığı şekille ilgili de görüşlerimizi aktaracağız.

Beyaz topuklu ayakkabı modelleri, seneler içerisinde büyük bir değişime uğradı denebilir. Yani aynı renk ya da yakın renk tonlarında olmasına rağmen, ayakkabılar arasında önemli değişiklik ve yenilikler görmekteyiz. Bu konunun detaylarını yazımızda bulabileceksiniz. Ancak daha öncesinde sizler paylşamak istediğimiz ve sitemizde yayınlanmış olan bazı yazılarımız olacak. Bu yazıların sizlerin hoşunuza gideceğini ve yararlı olacağını düşünmekteyiz. Linklendirdiğimz bu yazılarımızı hemen altta sıralıyoruz. Daha sonra ise ayakkabı galerisi ve modanın son durumu olacak.

Polaris Bayan Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Şimdi sizlere son sezonların en dikkat çeken ve aynı zamanda da kullanılan ayakkabılarından seçkiler sunuyoruz. Sonrasında ise moda olanların hangileri olduğunu açıklamaya gayret edeceğiz.

Topuklu Beyaz Ayakkabı Modelleri Modası

Topuklu beyaz ayakkabı modelleri modası hakkında ilk olarak taşlı modellerin ön planda olduğu söylenebilir ama bu modellerin de şekillerinin epey değiştiğinin üzerinde durmak gerekiyor. Taşlı modeller ayakkabıyı çepeçevre sarmıyor ya da ucunda tek taş şeklinde kullanılmıyor. Yeni modellerde bu durum biraz daha değişmiş, denebilir. Topuk üst tarafından yarım ay şeklinde taşlı süsleme ya da ayakkabının üst sırt kısmında küçük taşlar öne çıkıyor. Bunun dışında ise diğer renklerle kombine olma durumu var. Çok az siyah renk kullanılan ve şerit şeklinde ayakkabıyı kesen modeller gerçekten oldukça estetik bir görüntüyü meydana getirmeyi başarmış.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar