Kadın ve Moda

Bayan Örgü Panço Modelleri

08.11.2013
Bayan Örgü Panço Modelleri

İster sıcak ister soğuk havalar olsun her daim kullanabileceğiniz farklı bayan örgü panço modellerine göz attık bu yazımızda.

Fakat yaklaşan soğuk günleri düşününce ağırlıklı olarak da kışlık bayan örgü panço modellerine yer vermiş olduk.

Rahat kullanımı ve şık görünümüyle her geçen gün daha çok ve farklı modelde panço modelini bulundurmaya başladık dolaplarımızda.

Bayan örgü panço modelleri rahat kullanımlı çünkü kolayca giyinilip soğuğa karşı soğuk zamanlarda kışlık montların üzerinde kullanılabilmekte veya havaların geçiş dönemi ilkbahar veya sonbaharda kolaylıkla üstümüze alıp çıktığımız bir giysi olma durumunda.

Bayan örgü panço modelleri şık bir görünüme sahip çünkü zarif bir görüntüsü var. Hele de uygun kombinasyonlarla kullanıldığında. Özellikle son zamanlarda taytların modada yerini sağlamlaştırmasıyla panço modelleriyle kombin halinde oldukça şık duruyor. Henüz modası geçmemişken bayan örgü panço örnekleri ile birlikte bir tayt kombini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tabi örülmesine sıra gelince oldukça basit örgü panço modelleri var onu farklı aksesuarlarla zenginleştirmek fark katmak sizin elinizde.

İster şiş ister tığ işi bayan örgü panço modelleri olsun bu yazımızda sizlerle kolayından zoruna birbirinden farklı ve şık bayan örgü panço örneklerine yer verdik. Umarız beğenmişsinizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. esma dedi ki:

    boğazlı panço modellerini çok beğendim örülüşü hakkında bilgi verebilir misiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar