Kadın ve Moda

Keçe Bardak Altlıkları ve Yapılışı

24.01.2014
Keçe Bardak Altlıkları ve Yapılışı

Evine basit ve şık dokunuşlar yapmak isteyen bayanlar için ufak fakat gerekli bir ayrıntı olabileceğini düşündüğümüz bir gereci keçe bardakaltlık modellerini paylaşıyoruz.

Basit, kolay kesilip dikilebilir bir kumaş türü olan keçe bardakaltlıkları için de oldukça uygun bir kumaş türüdür.  Aynı zamanda suyu kolay emip hapsedilebildiği için de keçe bardakaltlıkları tercih edilmektedir.

Keçe bardakaltlık örnekleri ve yapılışı oldukça kolay ve zevkli olabilir. Evde boş zamanınızda küçük çocuklarınızla zaman geçirirken hem eğlenip hem öğrenip hem de oldukça güzel ve kullanışlı keçe bardakaltlıkları ortaya çıkarabilirsiniz.

Elinizdeki keçe kumaşı istediğiniz gibi şekillendirip birbirinden farklı el yapımı keçe bardakaltlık modelleri yapabilirsiniz.

Keçe bardakaltlığı yaparken size tavsiyemiz keçe kumaşı iki kat kullanmanız olacaktır. Bu şekilde yaptığınız keçe bardakaltlıklarınız daha fazla amaca hizmet edecektir.

İşte keçe bardakaltlıkları ve yapılışı ile ilgili fikir sahibi olabileceğiniz galerimiz. Umarız hoşunuza gider ve işinize yarar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar