Kadın ve Moda

Aksesuarlı Saç Modelleri

05.08.2019
Aksesuarlı Saç Modelleri

Birbirinden şık ve zarif saç modelleri, hoş aksesuarlar ile daha da ahenk kazanıyor. Ama tabii ki aksesuarlı saç modelleri genellikle özel günlerde tercih edilir. Nişan, söz, düğün gibi hayatınızın en özel günlerinde daha şık görünmenize yardımcı olur. Günlük hayatın içinde de tercih edildiği alanlar tabii ki olabilir. Çeşitli davet ya da etkinlikler dahilinde aksesuarlı saç modellerinden herhangi birini deneyebilirsiniz. Ama tabii saç aksesuarları arasında yer alan şık taç modellerini sadece özel günlerde kullanılabilirsiniz. Bu nedenle özel günlerinizde zevkinize hitap eden prenses görünümüne kavuşabilirsiniz.

2019 Aksesuar ile Saç Modeli

Düğün ya da nişanınızda prenses gibi olmak isteyen genç kızların, kıyafetleri kadar saçları da şık ve güzel olmalıdır. Şık bir aksesuar ile daha da güzel olabilirsiniz. Aksesuarlı saç modelleri, her zevke hitap edebilir. Klasik seven ya da daha salaş bir görünüm elde etmek isteyenler için farklı modeller bulunur. Gelinliğinize ya da nişan abiyenize göre daha gösterişli ya da sade saç aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Aksesuar ile Saç Modeli 2019

Topuz modelleri, dağınık ve açık saç modelleri, maşalı kıvırcık saç modelleri ya da örgülü saç modellerini tamamlayıcı saç aksesuarları ile tamamlamak mümkün. Önemli olan aksesuarınızı, gelinliğinize ve zevkinize uyumlu tercih etmenizdir. Tabii gelinler için düğünün yapılacağı mekanda görünümlerini etkileyen detaylardır. Kır düğünü için hem sade hem de şık bir görünüm elde edilmesi gerekir. Salon düğünü içinse daha abartılı detaylar kullanılabilir.

Başlıklar

Aksesuarlı Saç Modelleri Neler

Günümüzde saç modelleri geniş bir yelpazeye sahip. Her zevke uygun şık bir saç modeline ulaşmak mümkün. Durum böyle olunca tabii tercih etmek zor olabilir. Ama katılacağınız ortama göre, ince detaylardan yardım alabilir ve daha kolay tercih yapabilirsiniz. Aksesuarlı saç modelleri için saç aksesuarları; incili taç modelleri, yapraklı taç modelleri, sade taç modelleri, incili tokalar, günlük kullanım için taçlar, gümüş taşlı takılar, altın halka saç küpesi, işlemeli bandana modelleri, saç firteke modelleri, kadife taçlar, kristal taç modelleri, gençlik taçlar, boncuklu bandana modelleri şeklindedir. Ayrıca daha sayısız saç aksesuarı bulunur.

Aksesuar ile Saç Modeli

Saç aksesuar seçeneği oldukça geniştir. Önemli olan saç modelinize uyum sağlayabilen saç aksesuarını saçlarınıza kombine etmektir. Küçük detaylar ile günlük hayatınızda da daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Aslında aksesuarlı saç modelleri her birimizin yapabileceği saç modellerini içerir. Günlük hayatınızda saçlarınızı normal bir şekilde toplayın ya da örgülü modellerini yapın ve saç aksesuarı ile zarif bir detay katın.

Dağınık Topuz Aksesuarlı Saç Modelleri

Günlük hayatınızda, katılacağınız ortama göre saç aksesuarınızı belirleyin. Daha sonra saçlarınızı dağınık bir şekilde toplayın ve topuz yapın. İsterseniz yan topuz yapın ya da normal bir şekilde tepenizin üst bölümünde toplayın ve hoş bir görünüm elde edin. İsterseniz topuzu şık bir toka aksesuarı ile toplayın. Ya da sağ ya da sol tarafına sade firteke saç aksesuarlarından birini takın. Aksesuarlı saç modelleri, normal saç modelleri ile aynıdır. Sadece saç modelinize aksesuar detayı eklemeniz gerekir.

2019 Aksesuarlı Saç Tasarımları

Yarım Toplu Saç Modelleri

Dilediğiniz şekilde saçlarınızın belirli bir bölümünü toplayın ve saç aksesuarınızı saçlarınıza takın. Örneğin, saçlarınızın üst bölümünden toplayın ve yarım at kuyruğu yapın, ardından sağ ya da sol tarafına sade bir firteke saç aksesuarı takın.

Örgülü Aksesuarlı Saç Modelleri

Örgülü saç modelleri, günümüzde ve son yıllarda en dikkat çeken saç modelleridir. Birbirinden güzel ve şık örgü saç modelleri vardır. Ayrıca her ortama uyum sağlayabilen modelleri de mevcut. İster düğün gibi özel bir gün için ya da günlük herhangi bir ortam için, çeşitli örgü modelleri ile saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Katılacağınız ortama göre, saçlarınıza örgü modeli yapın ve yine aynı şekilde şık ya da sade bir saç aksesuarı ile kombini tamamlayın.
Aksesuarlı saç modelleri için örneğin; saçlarınızın her iki yanından bir tutam alın ve iki örgü örün. Daha sonra topuz noktasında örgüleri seçtiğiniz bir saç aksesuarı ile birleştirin. Ya da örgünüzü normal bir toka ile tutturun ve firteke saç aksesuarını dilediğiniz gibi saç ya da sol tarafına takın.

Düz Aksesuarlı Saç Modelleri

Saçlarınızı normal bir şekilde düzleştirin ve şık bir bandana takın. Günümüzde sayısız bandana modelleri vardır. İşlemeli vb. seçenekleri ile şık ya da sade bir bandana tercih edebilirsiniz. Aksesuarlı saç modelleri ile sade ve şık bir görünüm elde etmek için, aşırı makyaj yapmanıza da gerek yoktur. Ayrıca dilerseniz saç aksesuarı ile göz makyajınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Aksesuarlı Saç Tasarımları 2019

Açık Saç Modelleri Aksesuarlı

Saçlarınızı açık bırakın, düz ya da maşalı tercih edebilirsiniz. Düz saçlarınıza, sağ ya da sol tarafına şık bir incili saç aksesuarı takabilirsiniz. Ya da saç firteke ile saçlarınızın tepe noktasına şık bir görünüm verebilirsiniz. Maşalı ve su dalgalı kıvırcık saçlarınıza da saç aksesuarları oldukça hoş duracaktır. Maşalı saçlarınızı dağınık bırakın ve aynı şekilde bir buklesine sağ-sol fark etmez, saç aksesuar modellerinden birini takın. Aksesuarlı saç modelleri elde etmek bu kadar kolay ve pratiktir, sadece kullanmanız gereken aksesuarı belirlemeniz gerekir.

Aksesuarlı Gelin Saçı Modelleri

Saç aksesuarları genellikle, abiye kıyafetlerin yer aldığı özel günlerde karşımıza çıkar. Düğün, nişan gibi günlerde, özellikle şık taç modelleri ön plandadır. Böyle günlerde günlük saç aksesuarlarından uzak daha şık tasarımlara yer vermelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar