Kadın ve Moda

2015 Oturma Odası Dekorasyonları

2015 Oturma Odası Dekorasyonları

Bugün yine yaşam alanlarımızdan birine değindik 2015 oturma odası dekorasyonlarına yer verdik.

Evimizin bizi yansıtmasını isteriz hep kimimiz renkli kimimiz gösterişli kimimiz ise sade mobilyalar ve aksesuarlar tercih ederiz. Tabi herkesin kendi tercihi olmakla birlikte ev dekorasyonunda da belli kurallar vardır.

Özellikle dinlendiğimiz zaman geçirdiğimiz oturma odalarında da bize vereceği enerji yönünden dikkat etmek gerekiyor. Tabi elinizdeki şartları da iyi değerlendirmek gerekiyor. İyi bir oturma odası dekorasyonuyla küçük bir odayı saraya çevirebileceğiniz gibi tam tersine iyi düşünülmemiş bir oturma odası dekorasyonu ile kocaman bir odayı kullanışsız hale getirebilirsiniz.

Bu yüzden oturma odası kombin önerilerine dikkat etmeniz gerekiyor. Küçük odalar için köşe koltuk takımları iyi bir seçenekken bu köşe koltuk takımlarından kol kısımları abartılı olmayanları tercih etmeniz lehinize olacaktır. Yine oturma odası takımlarından daha minilerini tercih ederek geniş kol kısımları veya fazla detaydan kaçınmanız gerekebilir.

2015 oturma odası dekorasyonlarına baktığımız zaman bu yıl yine bol yastık göze çarpıyor. Kullanışlı bir aksesuar olan koltuk şalları da hoş bir detay olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.