• Örgü Bebek Yelek Örnekleri ve Yapılışı  Bebeğin anne karnında olduğu bilindiği andan itibaren özellikle babaanne ve anneanneler yeni sezon bebek yelek modellerini soruşturmaya başlarlar.  2013 bebekleri çok şanslı 2013 bebek yelek örnekleri birbirinden şirin ve farklı modellerle bebeğinizi sıcacık tutacak.

  İster yaz ister kış olsun bebek yelekleri küçük yavrularınız için en gerekli ve pratik eşyalardan biri olacaktır.  Son zamanlarda bebek yelekleri bayanların yaratıcılığıyla hem sıcak tutarken hem de bebeğinizin sevimliliğine sevimlilik katacaksınız.

  Özellikle genç anneler bebeğinize kendi ellerinizle örmeniz için oldukça kolay bebek yeleği örnekleri de var.  Dümdüz ördüğünüz bir yeleğin üzerini süsleyerek işlemeli bebek yelekleri hazırlayabilirsiniz. Hem siz kolaylıkla örebilir hem de gösterişli bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

  Yine tığ işi bebek yelekleri ise son zamanlarda hem yapmasının kolay olması hem de göze hoş görünmesinden dolayı tercih edebilirsiniz.  Farklı aksesuarlarla; boncuk, pul veya kurdelelerle süsleyip minik yavrunuza en güzel bebek yeleği örneklerinden birini hazırlayabilirsiniz.

  Daha çok dikkat çeken süslemelerinin çeşitliliğiyle kız bebek yelek modelleri olsa da erkek bebek yelek örnekleri de artık kızlardan geri kalmıyor. Sizlerde en kısa zamanda bir iki yumak ip alarak bebekleriniz için hazırlanmaya paylaştığımız bebek yeleği modelleri ile başlayabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  uzun elbiseler 2017
  Uzun Elbise Modelleri 2017
  en güzel kırmızı elbise modelleri 2017
  Kırmızı Elbise Modelleri 2017
  mavimenekse.com kadın sitesi
  Kadın Sitesi Mavimenekse.com ve İçerikler
  yeni kısa saç modası
  Kısa Saç Modası Kesim Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?