• Örgü Bebek Yelek Örnekleri ve Yapılışı

  Bebeğin anne karnında olduğu bilindiği andan itibaren özellikle babaanne ve anneanneler yeni sezon bebek yelek modellerini soruşturmaya başlarlar.  2013 bebekleri çok şanslı 2013 bebek yelek örnekleri birbirinden şirin ve farklı modellerle bebeğinizi sıcacık tutacak.

  İster yaz ister kış olsun bebek yelekleri küçük yavrularınız için en gerekli ve pratik eşyalardan biri olacaktır.  Son zamanlarda bebek yelekleri bayanların yaratıcılığıyla hem sıcak tutarken hem de bebeğinizin sevimliliğine sevimlilik katacaksınız.

  Özellikle genç anneler bebeğinize kendi ellerinizle örmeniz için oldukça kolay bebek yeleği örnekleri de var.  Dümdüz ördüğünüz bir yeleğin üzerini süsleyerek işlemeli bebek yelekleri hazırlayabilirsiniz. Hem siz kolaylıkla örebilir hem de gösterişli bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

  Yine tığ işi bebek yelekleri ise son zamanlarda hem yapmasının kolay olması hem de göze hoş görünmesinden dolayı tercih edebilirsiniz.  Farklı aksesuarlarla; boncuk, pul veya kurdelelerle süsleyip minik yavrunuza en güzel bebek yeleği örneklerinden birini hazırlayabilirsiniz.

  Daha çok dikkat çeken süslemelerinin çeşitliliğiyle kız bebek yelek modelleri olsa da erkek bebek yelek örnekleri de artık kızlardan geri kalmıyor. Sizlerde en kısa zamanda bir iki yumak ip alarak bebekleriniz için hazırlanmaya paylaştığımız bebek yeleği modelleri ile başlayabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  halkalı dantel salon takımı örnekleri 2015
  Dantel Salon Takımı Örnekleri 2015
  en güzel Lif örnekleri ve Modelleri 2015
  Lif Örnekleri ve Modelleri 2015
  değişik kız çocuk kıyafetleri
  Kız Çocuk Kıyafetleri
  önü kısa arkası uzun diz altı elbise modelleri
  Diz Altı Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>