Kadın ve Moda

Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı 2016

11.09.2015
Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı 2016

Uzun lif modelleri ve yapılışı 2016 konumuzda çok sayıda yeni ve özel lif modeli bulunmaktadır. Bu modeller hem son moda örnekler arasından seçilmiştir hem de çeşitlilik açısından iyi bir değerlendirme sonucunda tercih edilmiştir.

Uzun lif modelleri ve yapılışı 2016 başlığımızın altına mümkün olduğunca doyurucu içerikler eklemeye gayret ettik. Yine tasarımların ne kadar hoş olduğunu görünce, uzun bir elemeden sonra aşağıdaki galeriyi oluşturduğumuzu anlayacağınızı düşünüyoruz. Konumuz içerisinde sizlere çeşitli konularımızın linklerini sunacağız. Bunun nedeni de çok daha detaylı bir içerik sunabilmektedir. Resim galerimizden önce ve sonra paylaşacağımız bu linkler, faydalı olacaktır diye düşünüyoruz.

Banyo Lif Örnekleri

Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı

Hayvan Motifli Lif Örnekleri Yapılışı

Başlıklar

2016 Uzun Lif Modelleri ve Yapılışı

2016 uzun lif modelleri ve yapılışı hakkında öncelikli olarak son zamanların trendlerini açıklayacağız. Öne çıkan uzun banyo lif modelleri için uçlardan ortaya kadar çizgili (yatay) ortada ise herhangi bir figür yer alıyor, diyebiliriz. Burada kullanılan figürlerden hayvan, çiçek ya da yazı sık kullanılanlardır, denebilir.

Uzun Banyo Örgü Lif Modelleri ve Yapılışı

Uzun banyo örgü lif modelleri ve yapılışı için sizlere değişik linkler sunmak istiyoruz. Bu linkler, bizim diğer konularımızın linkleridir. Detaylı bilgi için, her konuya ayrı bir yazı bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, Çeyizlik Lif Modelleri Yapılışı diğerlerini ise hemen aşağıda paylaşıyoruz. Sizler de konu altlarından yorum yapabilir ve aynı şekilde resim altlarından da düşüncelerinizi öteki ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Lif Yapılışı Anlatımlı

En Güzel Lif Örnekleri ve Modelleri Yapılışı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar