Kadın ve Moda

En Şık Kısa Elbiseler

15.10.2019
En Şık Kısa Elbiseler

En şık kısa elbiseler; mevsime ve zevke göre farklılık gösterebilir. Yaz mevsiminde, daha çok çiçek ve benzeri desenli elbiseleri dikkat çekerken, kış mevsiminde örgülü elbiseler öne çıkar. Bu nedenle her mevsimin trend elbise modeli ve kombini farklıdır. Tabii kişisel zevkler de dahil edildiğinde, şıklığınızı sağlayan detayları da bir parça kendiniz belirlemiş olursunuz. Bu nedenle sadece elbisenin şıklığı değil sizin, elbiseyi taşıyabilmenizde önem taşır. Bu nedenle vücut hatlarınıza uyum sağlayan ve sizi hoş gösteren seçimler yapmanızı önerebiliriz.

2019 Kırmızı Kısa Elbise

En şık kısa elbiseler; yaz mevsiminde beyaz ve rengarenk desenleri ile hoş bir şıklığa sahiptir. Çiçek desenli, geometrik desenli, renkli, etnik desenli, düz sade daha sayısız özelliğe sahip elbise modelleri, kişilerin zevkine göre farklılık gösterir. Özellikle elbiselerin şık olmasını sağlayan önemli detay, kombin adımında genel görünümüz de bütünlük sağlamanızdır. Çanta, ayakkabı, mont, takı gibi parçalar, her ayrıntısı, ahenkli ve hoş bir görselliğe sahip olduğunda, daha şık olabilirsiniz. Bu gibi ayrıntılar ile kombinizin her ayrıntısına dikkat etmeli ve uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

2019 Kısa Elbise Modelleri

Başlıklar

Siyah Şık Kısa Elbiseler

Siyah elbise modelleri, şık kısa elbiseler listesinde yer alır. Kış mevsiminde örgü ve kadife siyah elbise modelleri ilgi çekerken, yaz mevsiminde gece davetlerine özel siyah kumaş bir elbise tercih edebilirsiniz. Siyah renk yaz mevsiminden daha çok tabii karşımıza, sonbahar ve kış mevsiminde çıkar. Bu nedenle; örgü, kadife ve saten gibi kumaşlara sahip elbise modelleri bulunur. Tabii tül ve şifon benzeri detaylara sahip siyah elbiseleri gece davetlerinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Unutmayın, siyah elbise her zaman şık olmanıza yardımcı olan önemli bir kombini oluşturur.

2019 Kısa Elbiseler

Şifon Kısa Elbise Modelleri

Şifon kısa elbise modelleri, genellikle yaz mevsiminin uçuş uçuş elbiseleri dediğimiz modellerini kapsar. Tabii özel gün ve davetler içinde abiye modelleri bulunur. Ama günlük hayatınıza da eşlik eden tasarımlara da sahiptir. Özellikle çiçek desenli şifon elbiseler, yaz mevsimini hissetmenize ve yansıtmanıza yardımcı olur. Ayrıca yaz mevsiminde özel günler için, özellikle şifon benzeri abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz.

2019 Şık Kısa Elbiseler

Beyaz Kısa Elbise Modelleri

Beyaz denildiğinde tabii ki aklımıza öncelikle, yazın sıcaklığı gelir. Yaz mevsiminin ve her dönemin dikkat çeken beyaz renkleri özellikle dantel ile buluştuğunda şık bir kombin elde etmeniz oldukça kolay olur. Beyaz kısa elbise modelleri; çiçek desenli, saten kumaş, şifon gibi daha sayısız özelliği ile dikkat çeker. Özellikle beyaz dantel elbiseler, nikah elbiseleri olarak da kullanabilir. Aynı şekilde benzeri özel günlerinizde de tercih edebilirsiniz.

2020 Kısa Elbise Modelleri

Renkli-Desenli Kısa Elbise Modelleri

Her dönemin kısa elbise modelleri ise muhakkak ki renkli ve desenli elbiselerdir. Renkli-desenli elbise modelleri, her döneme özgü özellikleri ile zevkinize hitap eder. Klasik ya da spor tarzınıza göre hoş bir tercih yapmanız oldukça kolaydır.

[haber id=”46107″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar