Kadın ve Moda

Şişme Mont Modelleri Bayan

09.04.2017
Şişme Mont Modelleri Bayan

Kış aylarında en temel giyim parçamız elbette ki kabanlar ve montlar oluyor. Hem sıcak tutacak ve kış aylarında üşümemeye sebep olacak‚ aynı zamanda da güzel görüntü vermeye yardımcı olacak alternatiflerin başında elbette ki şişme montlar geliyor. Bayanlar için şişme montlar çok fazla alternatife sahip. Bu alternatifler arasında siz de kendinize uygun seçimler yaparak kış aylarınıza şıklık katabilirsiniz.

Şişme montlar her tarzda bayana güzel seçenekler sunuyor. Özellikle son yıllarda şişme montların temel özelliği renkli olmaları. Rengarenk şişme montlar her daim enerjinizi yüksek tutmanızı sağlıyor. Şık görüntüleri ile birlikte güzel bir görüntü vermenizi sağlayacak.

Şişme mont modelleri bayan örneklerinden en güzellerini ayırdık ve sizler için sergiledik. Bu güzel bayan şişme mont modellerini ayırmak da yeterli gelmeyince, bir eleme daha yaparak, en iyileri belirledik.

Şişme mont modelleri bayan ürünlerinden geniş bir içerik sunarak hem renk bakımından hem de stil açısından çeşitliliği sunmayı amaçladık. Bunda ne kadar başarılı olduğumuzun kararını sizlerin vereceğini düşünüyoruz. Alt kısımdaki şişme mont resimleri çok şık örneklerden seçilmiş bile olsa, bir kez daha seçmek ve en iyilere karar vermek istiyoruz. Bundan dolayı da konu altındaki başlık, en şıkların seçilmesi için hazırlandı. Sizlerle ne kadar aynı fikirde olacağız bilmiyoruz ama bize göre şıklar belirlenmiş, olacak. Uzun şişme mont modelleri veya kısa şişme mont modelleri olarak ayırmadan belirleyeceğimizin altını çizelim. Sizlere özel diğer içeriklerimizden seçki hazırladık ve sıraladık. Onlara da bakmak isteyebilirsiniz.

Resim Galerisindeki resimlere tıklayarak detaylı inceleme yapabilirsiniz

Bayan şişme montlar ve en güzeller başlığımızda, söylediğimiz gibi en iyileri belirleyeceğiz. Burada montların stillere göre ayrılması söz konusu olmayacak. Aynı şekilde fiyat açısından da ayrım yapılmayacak. Sadece görsel olarak en iyileri seçmeye gayret edeceğiz. Galeride on bir numara olarak konumlanmış bulunan parlak ürün, şişme bayan mont modelleri arasındaki favorilerimizden birisi. Bu kırmızı modelden başka diğer favorilerimizden birisi de on dokuz numarada yer alan şişme mont örneği oldu. Bu iki model çok şık ve iyi bir görüntüye sahip. Son olarak seçecek olduğumuz modelle, en iyileri sonlandırmış olacağız. Görsellerde sondan altıncı olan hem sade hem de estetik duran bu modeli çok beğendik. Sizler açısından durum nasıl bilmiyoruz. Bu nedenle de sizler için özel olarak ayrılan yorum alanında, en iyilerinizi seçerek, sitemizde yayınlayabilirsiniz. Ne kadar aynı ne kadar farklı fikirlerde olduğumuzu da görmüş oluruz, böylece.

Kısa mont modelleri; Şişme mont modelleri arasında öne çıkanlar arasında ilk sırayı kısa modeller alıyor. Özellikle bel hizasında bitenler kışın daha hafif geçen günlerinde tercih edilebilir. Bu modeller genel olarak diğer modellere göre biraz daha ince ve hafif oluyorlar. Bu sayede gün içerisinde sıcaklık oranları değişse de size ağırlık yapmıyor ve terleme gibi bir sonuca götürmüyor. Rahatlıkla kullanım sağlaması açısından hava değişimi olan günlerde kullanmak için ideal oluyorlar.

Kısa montlar arasında popüler olan bir detay ise renk geçişleri. Degrade şişme montlar son sezonda oldukça popüler oldu. Tonsürton olarak da adlandırılan bu geçişlere sahip olan montların özelliği belirli bir renk ve bu renkten açık tonlarına kadar geçiş sağlayan tonların bir arada bir uyum içerisinde kullanılıyor olmaları. Bu montlar soft görüntüleri ile pastel tonlarda giyinmeyi seven ve aynı zamanda farklı olmayı önemseyen bayanlar için ideal bir seçim olabilir.

Uzun şişme montlar ise daha çok soğuk kış günleri açısından kurtarıcı oluyorlar. O kadar çok çeşit mevcut ki‚ sizin için ideal olabilecek birçok parça bulabilirsiniz. Bu montların kapüşonlu olması ise genel olarak tercih sebebi oluyor. Başınızı ve boynunuzu da sıcak tuttuğu için gün içerisinde ilave aksesuarları yanınızda taşımanız gerekmiyor ve tek parça ile sıcak kalabiliyorsunuz. Şimdi şişme mont modellerine örnekler vererek daha yakından bir trend takibi yapalım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.