Kadın ve Moda

Saks Mavisi Elbise Kombinleri

11.08.2014
Saks Mavisi Elbise Kombinleri

Bugün sizlerle bu sezonun gözde rengi olan saks mavisi elbise kombinlerini paylaştık.

Hem günlük hem de özel zamanlarımızda kullandığımız bir renk olan saks mavisi elbiseler yanlış kombinlendiğinde rüküş doğru kombinlendiğinde ise günün şıkı yapar. Tabi kombin demek saçtan tırnağa kadar önemlidir unutmayalım.

Biz bu yazımızda genellikle saks mavisi abiye elbise kombinlerine yer verdik fakat eminiz ki günlük hayatınızda da uygulayacağız ip uçları vardır.

Saks mavisi elbise kombini nasıl yapılır sorusunun cevabını vermek için öncelikle saks mavisi elbise modellerinin detaylarına bakmak gerekiyor. Özellikle saks mavisi abiye elbise modellerinde kullanılan taşlar veya pullar ya da elbisenin dekoltesi veya hareketliliği sizin için iyi bir ip ucu olacaktır.

Örneğin elbiseniz bol ışıltı içeriyorsa daha sade taşsız veya rugan olmayan ayakkabı ve çanta kullanmanızı öneririz. Saks mavisi elbise ayakkabı kombinlerinde en çok dikkat çeken uyum tabiî ki siyahtan sonra lame ile oluşturulan kombinler oluyor.

Saks mavisi elbise kombinlerinde lame ölçülü kullanıldığında oldukça şık duruyor. Saks mavisi elbise ayakkabı kombini ile ilgili paylaştığımız resimlerden de görebileceğiniz gibi zıt renklerle de oldukça hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Aslında yukarıda söylemek istediklerimizi aşağıdaki saks mavisi elbise kombinlerinin bulunduğu resim galerimiz daha iyi anlatacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar