En Dikkat Çekici Fındık Kabuğu Saç Renkleri

30.09.2019
255
A+
A-
En Dikkat Çekici Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Trend saç renklerinden biri olan fındık kabuğu saç renkleri, farklı renk yansımaları ile ilgi çeken tonlara sahiptir. Genellikle her ten rengine uyum sağlayabilen, saç renk tonları ve saç şekillerine ulaşabilirsiniz. Açık tenli kişilerden tutunda esmer koyu tenli kişilere de yakılan tonları mevcut. Önemli olan, ten renginize uyum sağlayan, doğru fındık kabuğu saç rengini saçlarınıza uygulamaktır.

2019 Fındık Kabuğu Ombre Saç Rengi

Fındık kabuğu saç renkleri; karamel tonlarını, kahve tonlarını ve kumral, bakır tonlarının yansımalara sahip ton nüanslarına sahiptir. Ayrıca markadan markaya değişen, farklı renk tonları bulunur. Dikkat etmeniz gereken, açık tenli iseniz; pembe, bronz, beyaz gibi genellikle her renk tonunuz tercih edebilirsiniz. Çünkü fındık kabuğu saç renklerinin özellikle açık tenli kişilere yakıştığını belirtmemiz gerekir.

Ama esmer, buğday ya da daha koyu ten rengine sahipseniz; fındık kabuğu renginin, kahve ve kumral tonlarına yakın renklerini tercih edebilirsiniz. Ya da saçlarınızın tamamına uygulamak yerine, sadece ombre saç stili ile fındık kabuğu yansımalarından yararlanabilirsiniz.

Fındık Kabuğu Karamel Saç Rengi

Karamel yansımalarına sahip fındık kabuğu saç rengini, özellikle açık tenli kişilere tavsiye edebiliriz. Ya da esmer, buğday tenliler ombre işlemi ile deneyebilirler. Fındık kabuğunun karamel saç renginin ışıltısına sahip tonlar, görünümünüze ekstra canlılık katacaktır. Özellikle açık tenli iseniz, karamel yansımalarına sahip, fındık kabuğu saç renkleri ile; kış günlerine girdiğimiz bugünlerde daha canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Fındık Kabuğu Saç 2019

Fındık Kabuğu Kahve Saç Rengi

Kahve yansımalarını içeren, fındık kabuğu saç rengi, koyu tenliler için hoş bir tercih olabilir. Ya da saçlarınızı koyu renge boyadıysanız, kahve fındık kabuğu ile saçlarınıza ışıltı katabilirsiniz. Buğday tenli ve esmer tenliler için, kahve fındık kabuğu saç rengi oldukça uyumlu olacaktır. Fındık kabuğu saç rengi yerine, kahve tonlarına sahip tonlarını özellikle tercih etmeniz, ten uyumu ve görsel olarak daha hoş görünmenizi sağlar.

2019 Ombre Fındık Kabuğu Rengi

Fındık Kabuğu Kahve-Bakır Saç Rengi

Bakır tonlarına sahip kahve ya da sadece bakır fındık kabuğu rengi ile saçlarınıza oldukça çekici bir görünüm verebilirsiniz. Tabii bakır yansımaları içeren fındık kabuğu, özellikle açık tenlilere çok yakışacaktır.
Açık tenliyseniz, bakır yansımalarını içeren fındık kabuğu rengini deneyebilirsiniz. Ya da fındık kabuğu rengi ile kahve-bakır tonlarını karıştırarak, özel bir ton elde edebilirsiniz. Fındık kabuğu saç renkleri, herkese uyumlu tonlara sahip olsa da bakır tonlarını içiren, renk pigmentleri özellikle açık tenlere yakışır.

Fındık Kabuğu Ombre Saç Rengi

Fındık Kabuğu ile Ombre

Fındık kabuğu saç rengi ile ombre tercihini, özellikle esmer, buğday ve koyu ten rengine sahip kişilere önerebiliriz. Böylece fındık kabuğunun yansımalarına sahip olabilir ve saçlarınızın genel görünümünde etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Böylece ten uyumu açısından da herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca fındık kabuğuna sahip ombreli saçlarınızı, dalgalı saç modeli ile daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Hafif ya da yoğun dalgalar ile ombreli saçlarınızın ışıltısını ekstra yansıtabilirsiniz.

2019 Fındık Kabuğu Ombre Saç

Ombre saç işlemi, saçlara her açıdan hareket ve stil kazandıran bir uygulamadır. Fındık kabuğu gibi ışıltılı bir renkler buluştuğunda ise ekstra, hoş ve tarz bir görünüm elde etmeniz kaçınılmaz olur. Yeni yılın trend renklerinden biri olan fındık kabuğunu, henüz denemediyseniz, farklı saç işlemleri ile kış günlerine girdiğimiz bugünlerde canlı ve parlak bir renkler değişiklik yapmanızın tam zamanı diyebiliriz. Açık tenli ya da koyu ten rengine sahip herkese uyum sağlayan fındık kabuğu ile ombre yaptırabileceğiniz gibi, balyaj işlemi de yaptırabilirsiniz.

Fındık Kabuğu Saç Rengi ile Gelen Güzellik

Fındık kabuğu saç rengi; kumral tonlarını içeren, altın yansımaları beraberinde karamel ışıltısını üzerinde taşıyan, parıltılı bir renk tonudur 2019 yılında da trend...


FOTO GALERİ / En Dikkat Çekici Fındık Kabuğu Saç RenkleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.