Kadın ve Moda

Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

16.10.2019
Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir

Siyah dantelli elbise ayakkabı kombini; siyah dantelli altına, genel olarak her renk ayakkabı deneyebilirsiniz. Ama tabii sade ve şıklık dengesini korumak adına, elbisenin detaylarını da dikkate almanız gerekir. Ayrıca katılacağınız ortamda bir o kadar önemli. Dantelli elbiseniz fazlasıyla hareketli ise sade ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Önerileri 2020

Bordo, kırmızı, mavi, pudra pembesi gibi zıt ve mat renkleri bir araya getirebilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Tabii günlük hayatınızda, siyah dantelli ve kırmızı ayakkabı kombini yerine, daha sade siyah bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ama akşam programları ve özel günlerde de kırmızı-siyah uyumu ile hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda mat mavinin tonları ile de stil sahibi olmanız olasıdır. Renkli ayakkabı tercih ettiğinizde, çantanızı daha soft tonlarda ya da siyah tercih edebilirsiniz.

2020 Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Önerileri

Siyah Dantelli Elbise Nasıl Kombinlenir

Siyah dantelli elbise kombinleri, hem şık hem de spor bir tarza sahiptir. Önemli olan, doğru parçaları bir araya getirmek ve uyumlu bir kombin elde etmektir. Günlü hayatınızda; siyah dantelli elbisenizi, sade siyah bir ayakkabı ile bütünleyebilirsiniz. Aynı şekilde dantelin hareketini, biraz da olsa geri plana atmak için, daha sade aksesuarlar tercih edilebilir.

2019 Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Önerileri

Takılarınızı da renkli ve uyumlu şekilde tercih edebilirsiniz. Önemli olan genel görünümünüzde, estetik bir görsellik elde etmektir. Siyah dantelli elbise kombinleri adımında; zıt ve mat renklerin bir arada kullanıldığı hoş bir kombini tercih etmenizi öneririz.

Siyah Dantelli Elbise Kombinleri

Siyah dantelli elbise kombinleri için, zıt renklerin uyumundan yararlanabilirsiniz. Kırmızı, bordo, mavi tonları gibi her birinin mat tonları siyah dantelli elbise ile hoş bir ahenk yakalar. Tabii bu renkleri aksesuarlarda tercih edebilirsiniz. Çanta, ayakkabı, mont, şapka gibi tamamlayıcı parçaları mat renklerin uyumu ile bir arada kullanabilirsiniz.

Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Önerileri 2019

Siyah dantelli kısa elbisenizi, kış mevsiminde; uzun renkli bir çizme ile hoş bir kombin yapabilirsiniz. Üzerine de giyeceğiniz kürk tarzı montla istenilen şıklık elde edilebilir. Tabii günlük hayatınızda palto gibi montları da tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde gri bir şapka, ya da ayakkabınızın renk tonlarına yakın renkte şapka tercihi yapılabilir.

Siyah Dantelli Elbise Modelleri

Siyah dantelli elbise modelleri; kısa ve uzun elbise modelleri olarak farklılık gösterir. Tabii özel günlerde tercih edeceğiniz abiye elbiseler ile günlük hayatınızda seçeceğiniz dantelli elbise farklı detaylara sahiptir. Günlük hayatınızda, daha spor tarzda bir kombin elde etmeye özen göstermelisiniz. Uzun kollu, kısa, yüksek yaka, v yaka, kemerli ya da bol kesim gibi sayısız farklı detayı içeren dantelli elbise modeli vardır.

Siyah Dantelli Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Önerileri

Dantelli Elbiseye Uygun Saç Modelleri

Dantelli elbiseler hareketli ve ahenkli çizgilere sahiptir. Bu nedenle hareketli yapısını fazla kapatmadan ve fazla öne çıkarmadan, doğru bir kombin yapmak gerekir. Örneğin giyim konusunda zıt renler ile sade bir şıklık elde etmek isterken, saç modelinde de dalgalı-örgülü saç modelleri ile kombini tamamlayabilirsiniz.

Siyah Dantelli Elbise Kombinleri

Siyah dantelli elbise kombinleri adımında, kusursuz bir kombin elde etmek için, elbisenizin tüm detaylarına dikkat etmeniz gerekir Elbisenin, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarla ile...

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.