Kıvırcık Bob Saç Modelleri

07.10.2019
667
A+
A-
Kıvırcık Bob Saç Modelleri

Kıvırcık bob saç modelleri genellikle, kısa saç modelleri ile karşımıza çıkar. Kısa kesim bob modelleriyle kıvırcık saçların uyumu, ahenkli ve modern bir görünüm kazanmanızı sağlar. Saçlarınızın boyunu, kısacık ya da omuz hizasında kestirebilir ve saçlarınızı kıvırcık yaparak hareket katabilirsiniz. Ya da doğal kıvırcık saçlarınızı, bob modelleri ile değerlendirebilirsiniz. Kıvırcık saçlarınıza şekil vermek içinse, saçlarınızı yan tarafa ayırabilir ya da kahkül ile kullanabilirsiniz.

2019 Kıvırcık Bob Saç Tasarımları

Doğal kıvırcık saçlarınız bob saç modelleri ile hoş bir uyum yakalar. Özellikle, yaz mevsiminde deneyebilir ve yaz sıcağında rahat bir nefes alabilirsiniz. Kıvırcık bob saç modelleri tercihinizde, yüz hattınıza uyumlu bir modeli tercih etmeye özen göstermenizi öneriyoruz. Saçlarınızı bob modeli kestirdikten sonra, şekil vermekte de zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. İsterseniz sadece köpükle ya da düzleştirici, maşa gibi aletler ile saçlarınıza şekil verebilirsiniz.

Kıvırcık Bob Saç Tasarımları 2019

Asimetrik Bob Saç Modelleri

Asimetrik bob saç modelleri; hareketli saç kesimiyle her ortamda dikkat çekmenizi sağlar. Ayrıca asimetrik saç modeli, kahkül modelleri ile hoş bir uyum yakalar. Asimetrik bob modelinde, kahkül kesimi de simetrik şekilde kesilir, böylece genel olarak asimetrik bir denge sağlanmış olur.

Kıvırcık Bob Saç Tasarımları

Asimetrik bob saçlarınıza, dalga verebilir ve doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bob saç modellerine, şekil vermek genel olarak kolaydır. Bu nedenle rahatlıkla saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Özellikle omuz hizasındaki bob modeli saçlarınıza, hafif dalga verebilir ve böylece her ortama uyum sağlayabilirsiniz. Maşa ile saçlarınıza kalın dalgalar ya da sadece köpükle doğal dalgalar yapabilirsiniz.

Bob Saç Modelleri

Trend saç modellerinden biri olan bob saç stili herkese, uyum sağlayabilen özelliğe sahiptir. Yüz şeklinize ve zekinize göre, kısa ve uzun modellerinden herhangi birini denemenizi önerebiliriz. Genellikle, kısa ve dalgalı modelleri dikkat çeken bob saçlar, birden farklı modelden de oluşabilir. Küt bob saç kesimi, Lob saç kesimi, asimetrik bob modelleri, ters bob, geleneksel a-line bob, dalgalı bob, asi bob, pixie-bob gibi farklı saç stillerine sahiptir.

2019 Kıvırcık Bob Saç Tasarımı

Bob saç modelleri; farklı özellikleriyle her zaman bakımlı ve trend olmanız için bir adım öndedir. Ayrıca, daha modern ve genç görünmenize katkı sağlar. Tabii öncelikle, yüz hattınıza uyum sağlayan, bir bob modeli tercih etmenizi öneriyoruz. Kıvırcık ya da düz saçlarınızın özelliklerini dikkate alarak da bob modeli tercihi yapabilirsiniz. Bob saç modelleri, doğal kıvırcık saçlarınız da ya da düzleştirdiğiniz saçlarınızda farklı etkiler bırakır.

Kıvırcık Bob Saç Tasarımı 2019

Bob Saç Kesimi Kimlere Yakışır

Bob saç kesimi her yüz tipine uyum sağlar. Ama tabii yüz hattınıza göre, uyumlu bir model tercih edebilirsiniz. Bu nedenle, hangi yüz tipine, hangi bob modelinin daha iyi yakışacağı konusunda fikir edinebilir ve buna göre karar verebilirsiniz. Bob modelleri, dalgalı ya da düz saç modellerinde farklı özelliklere sahiptir. Her iki şekilde de, hoş görünmeniz kaçınılmazdır. Fakat, özellikle yüz tipinize uyum sağlayan, bob saç modelini denemenizi öneriyoruz.

En Güzel Bob Saç Modelleri

Trend saç modellerinden biri olan bob saç modelleri, herkese uyum sağlayan stillere sahiptir Yüz şeklinize ve zekinize göre, kısa ve uzun modellerinden herhangi birini...

FOTO GALERİ / Kıvırcık Bob Saç Modelleri

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.