Kadın ve Moda

Röfle Renkleri Kataloğu

24.10.2020
Röfle Renkleri Kataloğu

Röfle renkleri kataloğu; sarı, platin tonları, kahve tonları, altın rengi vurgular, gül, ateşli kırmızılar vb. şeklinde sayısız renk tonuna sahiptir. Her renk kendi içinde, farklı renk yelpazesine sahiptir. Böylece, dönem dönem farklı röfle modelleri ve röfle isimleri popüler olabilir. Fakat temelde, kişinin saç rengi ve ten rengi röfle modelini belirleyen esas faktördür. Bu nedenle, kendinize yakışan röfle rengini bu aşamada kendinizde belirleyebilirsiniz. Fakat unutmamak gerekir ki, röfle modelleri renk tonları kapsamında her kişide aynı görselliğe sahip olmayabilir. 2019 yılının dikkat çeken röfle modelleri ise şöyle; küllü gümüş röfle, çilek balı röfle, zengin bakır röfle, mantar kahvesi röfle, platin röfle vb’dir. Sizlerde ilgi çekici röfle modelleri doğrultusunda, saçlarınıza en uyumlu röfle modelini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarının ilgi çekici bir saç uygulaması olan röfleli saçlar, her sene olduğu gibi bu sene de revaçtadır. Saçlarınıza röfle yaptırdıktan sonra, daha uzun ömürlü kullanmak ve kaliteli bir görünüm elde etmek için, bakım yapmayı da unutmamak gerekir. Belirli aralıklar ile saç maskesi yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde röfleli saçlarınızı, röfle modelinin görselliğinin değişmemesi açısından renk tonunu ilerleyen günlerde yenilemeniz gerekir.

röfle renkleri isimleri

röfle renkleri isimleri

Başlıklar

Röfle Renkleri

Röfle renkleri; sarı tonları, kırmızı tonları, kahve tonları, kumral tonları, platin tonları vb. şeklinde birden fazla gruba ayrılır. Her renk grubu da kendi içinde renk tonlarına sahiptir. 2019 yılında da özellikle dikkat çeken röfle renkleri arasında; küllü gümüş röfle, çilek balı röfle, zengin bakır röfle, mantar kahvesi röfle ve platin röfle vardır. Aynı şekilde altın rengi vurgular, gül ve ateşli kırmızılar da dikkat çeker. Saçlarınızın rengine ve ten renginiz kapsamında, size uygun olan ilgili röfle renklerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylece sizlerde yaza daha bakımlı ve hoş saçlar ile merhaba diyebilirsiniz. Röfle modelleri konusunda kararsız kalmanız halinde tabii ki saç tasarımcılarından yardım alabilirsiniz. Böylelikle daha doğru karar verebilirsiniz. Her sene farklı tonları ile dikkat çeken röfleli saçların, her zaman popüler tonları arasında muhakkak ki sarı tonları ve platin tonları yer alır. Son zamanlarda oldukça ilgi çekici renklere sahip olan, kırmızı ve bakır tonlarının da özel ve hoş röfle tonları mevcuttur. En doğru kararı saç renginize göre vermeniz esastır.

Röfle Renkleri

Sarı Röfle Renkleri

Sarı röfle renkleri her yıl ön sıralarda yer alır.  2019 yılında da olduğu gibi önceki senelerde de röfle renklerini belirleyen ilk tonlar arasındadır. Sarı röfle tonları genellikle açık tenliler ve tabii ki sarı saçlara sahip kişiler tarafından tercih edilir. Fakat, kahve tonları, kumral, bakır tonları içinde de sarı tonları yer alır. Platin tonları, altın vurgular, altın sarısı, açık-koyu sarı tonları daha sayısız karışımdan farklı sarı tonları elde edilebilir. Fakat; 2019 yılının dikkat çeken röfle modelleri arasında, platin röfle yer alır. Kişiden kişiye değişebilen, sarı renk tonları saç renginize göre farklı tonları ortaya çıkarabilir. Bu nedenle saç rengini doğrultusunda, röfle modelini saç tasarımcınız ile belirleyebilirsiniz. Önemli olan röfle tonunun hoş durması değil, saçlarınız ve ten renginiz ile uyum içinde olmasıdır. Bu açıdan mutlaka saç renginiz ve ten renginize göre karar vermeyi ihmal etmeyin. Gösterişli sarı röfleli saçlara sahip olmak için, saçınıza en uygun röfle modelini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Yaz aylarının geldiği bugünlerde, sizler de yeni saç renginiz ile sarı röfle modellerinden birini deneyebilirsiniz.

[haber id=”38784″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar