Kadın ve Moda

Platin Saç Rengi Röfle

27.09.2019
Platin Saç Rengi Röfle

Sarı tonunun dikkat çekici renkleri, platin saç rengi röfle işlemi ile bir arada kullanılabilir ve böylece daha havalı görünebilirsiniz. Röfle işleminde, ten renginizi dikkate alarak, platin tonlarının renk geçişlerine yer verebilirsiniz. Buğday ten rengine sahipseniz, platin renginin sıcak sarı tonlarını tercih etmeniz hoş bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Platin sarısı genellikle açık cilt tonuna yakıştığı için, açık tenliler farklı tonlarını bir arada gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Platin Sarı Saça Röfle Modelleri Yeni

Röfle nedir? Röfle; saçların küçük tutamlarının, saç renginin birkaç ton açığına boyanma işlemine denir. Röfle, saçların genel görünümde dikkat çekici bir görünüm sağlar. Röfle saç tekniği, günümüzde ombre işlemleri kadar, ön planda olmasa da her dönem hayranları ve devamlı kullananları vardır. Evlerinizde de röfle deneyimi yapabilirsiniz, ama profesyonel ve kusursuz bir görünüm için yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

2019 Platin Sarı Saça Röfle Modelleri

Başlıklar

Platin Saç Rengi Röfle

Röfleli saçlar, dalgalı saç modelinde oldukça dikkat çekici bir görünüme kavuşur. Platin saç renkleri ile
yaptıracağını röfle işlemi ile sarı tonları ahenkli ve ışıltılı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Düz saçlarda, çizgi şeklinde görünebildiğinden herkes tarafından tercih edilmeyebilir.

Platin Sarı Saça Röfle Modelleri 2019

Ama dikkat çekici duruşu ile platin tonları gibi çarpıcı renklerde oldukça hoş görünür. Platin saç rengi röfle işlemiyle, beyaza yakın bir platin rengini ya da sıcak sarı tonlarını bir arada kullanabilirsiniz. Böylece ten renginize uyumlu, ahenkli bir görünüm kazanmış olursunuz.

Kısa Saçlara: Platin Sarısı Röfle

Platin sarısı; beyaz yakın rengi ile gümüş tonları, elmas rengi gibi sarı ve beyaz takın renk geçişleri içerir. Soğuk ve sıcak etkisi yaratan, platin tonları bulunur. Küllü ve mat görünüşü sevenler için, buz sarısı dokunuşa sahip platin sarısı tonları ile aralarda renk geçişleri sağlayan, röfle işlemini önerebiliriz.

Platin Sarı Saça Röfle Modelleri

Daha canlı ve sarıya yakın platin renkleri içinde, sıcak sarı tonları saç renginize, gümüş ya da elmas yansımalara sahip röfle uygulayabilirsiniz. Ya da tam tersi, gümüş platin saçlarınıza, sıcak sarı dokunuşlar ile röfle işlemini deneyimleyebilirsiniz. Her iki durumda da kısa saçlarınıza platin saç rengi röfle ile hoş bir görünüm katacaktır.

Kısa saçlarda, platin tonlarının daha çarpıcı göründüğü daha önce de belirtmiştik. Özellikle bob stili saçlarınızda, düz ya da dalgalı saç modelinizde, platin etkili röfle çarpıcı bir görünüm sunar.

Uzun Saçlara: Platin Röfle

Uzun saçlarda platin sarısı tonlarının, sıcak ve soğuk etkisini bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun bir etkiye sahip olan saçlarınızda, uzun geçişlere ya da kısa donuşlara yer verebilirsiniz. Saçlarınızın genel görünümünde, soğuk ya da sıcak etkisi, hangisini öne çıkarmak istiyorsanız, onu saçlarınızın geneline uygulayabilir, aralarına ise diğer platin saç rengini röfle işlemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Böylece platin saç rengi röfle işlemleri ile platin tonlarını bir arada kullanma şansına da sahip olabilirsiniz.

[haber id=”45273″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar